- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
6
Mbappe nadal jest mocno niedoceniany. Koleś odpiernicza takie statystyki, że głowa mała. Nie jest czasem lepszy od Leo w analogicznym wieku? Lider tricolores, lider PSG, gwiazda Ligue 1, kwestią czasu jest transfer do Realu, bo na pewno tam wyląduje koniec końców. Łączy w sobie nie tylko zmysł Cristiano i jego przedziwną umiejętność do strzelania z każdej akcji, ale również przebojowość Neymara, siłę Lewego i szybkość Leo. Jest unikatowy i chyba stoimy w obliczu godnego następcy CR lub Messiego. Tylko póki co podchodzimy z dystansem, bo wiecie... liga ogórków itd. Jestem przekonany, że przechodząc do Realu z miejsca zdominowałby rozgrywki ustępując wyłącznie naszej pchle. Dominowaliby we dwóch. Tako wam rzecze kerouac.
1
@kerouac Ja cenię u niego najbardziej pewność siebie i luz.
1
@kerouac Cale francuskie pokolenie jest mocne. Mbappe ma cos z Henriego, ale i z R9.
0
@kerouac a dlaczego Real Madryt? Na razie ten Real Madryt to nie jest uważam ciekawy team dla kogoś takiego jak kylian, a jeśli Real tak nadal będzie grać to wizja mbappe w Realu oddali się, i to bardzo, prędzej go widzę szczerze pisząc w Liverpoolu, bądź Manchesterze City niż w Madrycie.
3
@Chwytliwy Liverpool czy City to twory pozorne. Silne, bo z pieniędzmi i idealnymi trenerami (najlepszymi na świecie obecnie). Odejdzie Pep, odejdzie Klopp, a odejdą na pewno za 2-4 sezony i zaczną pikować w dół. Real i Barca to marki ponadczasowe. Królewscy w kryzysie, ale jak wychodzą takie kluby z kryzysu? Kupując najlepszych. A przy tym zapłacą sowicie. Poza tym żaden klub nie może pochwalić się takim CV jak Real.
2
@Chwytliwy I żeby mnie żaden tłuk źle nie zrozumiał: Liverpool i City to kapitalne marki i na pewno będą jeszcze świętować niejeden sukces, chodzi mi bardziej o przewodzenie i bycie numer uno w Europie.
0
@kerouac póki co to raz że słabym Realem gdy był tak w gazie miał poprowadzić PSG do zwycięstwa i nic. Póki co to jeszcze słabszy Manchester w Paryżu za Sprawą Rashforda upokorzył paryżan.
Niech coś przełamie, pociągnie i pokaże kiedy trzeba. Inni powiedzą, że Mundial ale tam nikt do Francji nawet zbliżony nie był i na pewno on piłkarzem decydującym tam nie był. Faktem za bramki i super staty,ale faktem jest, że Messi młodszy od niego ciągnął Barcę i wbijał Hattrick Realowi. Te staty Mbappe nie oddają klasy rywala i dla mnie od dłuższego czasu on po prostu stoi w miejscu
0
@kerouac no zobaczymy czy będą pikowac, takie gadanie najlepiej dla siebie zostawić, ale jesli ja miałbym go widzieć obecnie to LFC albo City, i oba kluby są w takim momencie że regres nie będzie im straszny.
City i lfc to teraz są wyznaczniki topu w Europie, i uważam prędko się to nie zmieni.
0
@kerouac Liverpool to obok Juve, Realu i Barcy bodajze najbardziej utytulowany zespol w historii europejskiej pilki pod wzgledem wszystkich rozgrywek ligowych i europejskich.
Smiem sadzic, ze to ponadczasowa marka jesli odejmiesz kilka chudych lat zwiazanych z problemami finansowymi - marka ktora wrocila na swoje nalezne miejsce.
1
@jeyx77x Nie zgadzam się. Możesz się obruszyć, ale jak czytam, że na mundialu Francja nie miała sobie równych, to wygląda mi to tylko na typowe umniejszanie. Argentyna ma porównywalną pakę, a gra zdecydowanie gorzej. Mbappe jest jeszcze dzieciakiem, a już bije na głowę wszystkich na świecie poza 1-3 z topki. Nie przypominam sobie, by Messi mając 20 lat grał na takim poziomie.
1
@YoNoEntiendoNada Tutaj jestem skłonny przyznać rację, aczkolwiek pewnie sam dostrzegasz chwilowość ich projektu. Wątpię w to, że gdyby Klopp nie zawitałby na Anfield, to ta sama kadra grałaby na zbliżonym poziomie. To Niemiec stworzył ten zespół i jeśli odejdzie, będą zmuszeni budować od nowa.
0
@kerouac Bedzie bardziej doceniony jak opuści ta L1 i pójdzie do Anglii albo Hiszpanii.
1
@Coutinho007 Daj mu czas, ma 20 lat. Poza tym to podobna argumentacja do tej: Messi będzie najlepszy jak spróbuje sił w innej lidze, np. najlepszej na świecie - PL.
0
@kerouac Akurat Messi udowadnia, że jest najlepszy w dużo lepszej lidze niż Mbappe obecnie gra i w lepszym klubie z tradycją i historią. Do tego nie wiem kiedy odejdzie Mbappe z PSG i czy WGL odejdzie. W L1 Nawet Malcom świecił i Dembele, do tego PSG tam nie ma żadnego godnego siebie rywala.
0
@kerouac Pytanie, przez kogo niedoceniany?
0
@kerouac ja przypominam, szkoda,że pamięć niektórych jest taka krótka.