- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
11
Abu Hasan Muhadzir zginął w nalocie bombowym w Syrii. Ale ISIS to hydra, która zawsze wydaje nowe dzieci. Ciekawe ile w tym wszystkim oddolnej inicjatywy, a ile sterowania na potrzeby propagandy. A tutaj rzadkie zdjęcie Abu Hasana.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/73091162_1729320173868727_3931629899030200320_n.jpg?_nc_cat=101&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlIo3RNwr-dkS3xkIORMEObn34LrK0AUvKYZuXpLALvi-vN3Z-cmHMLMlggcIV97og&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=f10367b37f1103dc436f73f2eb0ab490&oe=5E1CAEE2
3
@kerouac Zbyt długo siedział w Skandynawii i takie są efekty, wybielił się
5
@kerouac
Abu Hasan Urban
2
@Odesseiron @kerouac czy my tworzymy jakieś koło wzajemnej adoracji? Jest mafia, są moderatorzy itp, brakuje takiej nietoksyczne grupy ;)
3
@Lamora Tak, jesteśmy jednym z kółek rozancowych. Do naszego grona zaliczyłbym jeszcze @Colon
3
@kerouac Wyczuwam małe dymy, bo kolega Colon ciągle ma coś do najstarszego czlonka, szczególnie o jego lewoskrętna orientację.
4
@Lamora Bo colon był za młodu wywrotowcem, należał do ugrupowania STAZI i potępial wszelkie odchylenia od normy!
2
@Lamora O tak.
Czy ja wiem, czy ja lewoskrętny? Zależy od tematu.
4
@Lamora@Odesseiron @kerouac Kolo wzajemnej adoracji lubie, bo mozna za fujary sie potrzymac.
Ta lewoskretny zaraz - jak glupote walnie, to cos CZASEM napisze. ale nie rzucik kamieniem w dinozaura, ten, ktory glupoty nigdy nie napisalm.
Moglby byc nawet Zydem-chinskim-sarmata-scietnologiem-anteista-marskista kulturowym- blodnynem nerdem - jesli lubi Korwina to i ja go lubie :)