- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
47
Riqui Puig jest fantastyczny. Zbyt dobry na 3. ligę. Niech lepiej zrobią mu miejsce w pierwszej drużynie. I to jak najszybciej.
1
@ViscaBarca123 Frenkie Arthur Riqui i Griezmann a z przodu Messi z Suarezem. Tak to widzę. Nie mamy teraz składu na inne ustawienie
1
@ViscaBarca123 Dokładnie, powinien być włączony do pierwszej drużyny i stopniowo wprowadzany do gry na najwyższym poziomie, może dać nam dużo radości w przyszłości
3
@ViscaBarca123 o ilu zawodnikach Ty już tak pisałeś, a gdzie teraz są... życie pokaże na jakim będzie poziomie
0
@Bykunn Trojka z przodu, to Griez, Leo i Ous
2 po bokach za napastnikow mogloby robic, a Leo wracalby wspomoc srodek, jak to ma w zwyczaju.
1
@Damian11 Niby gdzie są? W rezerwach? :DD
2
Samper, Adama, Munir, Grimaldo, mam wymieniać dalej?
2
@Damian11 Grimaldo to obecnie kocur którego bardzo bym chciał jako następce Alby więc tu poleciałeś ostro...
1
@Damian11 Grimaldo nie dostal szansy od Lucho, podobnie Samper. Grimaldo jako jedyny z tej 4 ma szanse na bycie top i mam nadzieje, ze wroci tu i będzie gral za Albe.
4
@Damian11 Sampera zniszczyły kontuzje. O reszcie nie pisałem gdy grali w rezerwach. Grimaldo jest świetnym lewym obrońcą. Adama gra dobrze w Wolves, a Munir nieźle radzi sobie w Sevilli.
3
@ViscaBarca123 Chodzi mi o to, że co chwilę widzę twoje posty jaki kto nie jest świetny i na pierwszą drużynę, po czym kończy gdzieś niżej i ślad po nim znika. Nie chodzi mi tu o konkretne nazwisko, a o liczbę o ilu już tak pisałeś. Po prostu nie robi na mnie i pewnie wielu wrażenia gdy co chwilę słyszę o jakimś talencie, co nie znaczy że sądzę iż Riqui jest słabym piłkarzem
3
@Damian11 Dokładnie. Nie sztuka wymieniać 40 zawodników i napisać jacy są utalentowani. Bo zawsze ktoś z nich zrobi i tak potem karierę, a później pisać - tak jak przewidywałem - będzie gwiazdą xD