- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1965 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1965 Culés
0
"Terminator" poniżej oczekiwań w światowym box-offisie.
"Terminator: Mroczne przeznaczenie" nie okazał się powrotem do box-office'owych sukcesów serii. Pomimo, że widowisko znalazło się w tym tygodniu na szczycie zestawienia, zarobiło mniej niż przewidywano. Pokazywany w 48 krajach film dobił zaledwie do 72.9 miliona dolarów.
W tej kwocie mieści się m.in. 28 milionów dolarów z Chin. W połączeniu z wczesnymi premierami z zeszłego tygodnia film zarobił na świecie 94.6 mln. Po wliczeniu amerykańskiego box-office'u ma już na koncie 123.6 mln. Żeby zacząć naprawdę zarabiać, "Mroczne przeznaczenie" musiałoby przebić pułap 480 milionów. Nie zanosi się jednak, by film zarobił na świecie więcej niż 200 milionów.
[Filmweb.pl]
Kurde. Film naprawdę wypada, aż tak słabo? Premiera w Polsce 8 listopada.
4
@Danny Gaucho Nie ma co się dziwić, odgrzewany kotlet po raz któryś już nie ekscytuje.
0
@Qlewer No nie tak do końca odgrzewany. Miała to być bezpośrednia kontynuacja "Dnia Sądu". Jest Arnold, jest Linda Hamilton, reżyser od Deadpoola. A jednak coś nie pyknęło najwyraźniej. Cóż, pewnie do kina nie pójdę i poczekam żeby obejrzeć w domu ^ ^
1
@Danny Gaucho Fabuła identyczna jak w poprzednich częściach. Nawet starzy bohaterowie nie są w stanie uratować braku klimatu w tym filmie.
0
@Danny Gaucho Dwójka idealnie rozwinęła jedynkę i dodała jedyny działający w tej serii twist. Nie ma już chyba nic, czym twórcy mogliby zaskoczyć i dzięki czemu film nie byłby kolejnym popkorniakiem. Znajome postacie to niestety za mało, to i nie dziwne, że słabo ten film wypada.