- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
5
Naprawdę wierzymy w bezideowe kocury, które grają tylko, by napchać kieszenie i chcą co najwyżej wygrać la Lige?
Wierzymy , że mały czarodziej ostatnie lata kariery chce spędzić na leniuchowaniu i ego - przepychankach i jedynie w ARG mu się chce?
Tylko opasle, silne kocury zaakceptowalyby słabego trenera , którym można pomiatać i decydować za niego .
Jeśli ustalają ponad nim, a wyniki i gra są w kratkę , to o co im właściwie chodzi ?
A może są sami bez doświadczenia by zobaczyć błędy i idą za nim ciemnio ?
Nie sądzę by takie scenariusze były prawdopodobne.
Nagle zachwycamy się zawodnikami , którzy w normalnych warunkach średnio pasowaliby do Barcelony - mówię np o Vidalu, który jest świetnym zmiennikiem, ktoty częste drewniane wręcz zagrania , przeplata tymi dobrymi - ale jest mega walczakiem i tym samym tuszuje swoje mankamenty.
Że coś nie gra, każdy widzi - ale latwych
Odpowiedzi tu nie ma, a dzialac trzeba, bo czas ucieka.
0
@Colon
"Nagle zachwycamy się zawodnikami , którzy w normalnych warunkach średnio pasowaliby do Barcelony"
niby trochę tak jak Vidal- ale na zmiennika jest on idealny
tylko pytanie kto nie zachwycałby się majac w skałdzie- messi, suarez, grizemann, dembele, czy arthur, de jong, alba, pique (w formie), lenglet, umititi, czy ter stegen
to na prawdę mocna kadra a są jeszcze- firpo, semedo, s. roberto, rakitic, fati, perez, buis
czy też mogliby być ale są pomijani - alena, puig
nie da się wymienić na rękach jednej ręki zespołów z mocniejszą kadrą na świecie:)
to fakt
wg mnie z tej mieszanki można sklecić mega fajnie grający zespół, tu na prawdę nie wiele potrzeba bo potencjał aż kipi z tego zespołu:)