- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
1
Neymar, who was in BCN for the last couple of days, remains dreaming of returning to the Catalan club after a move didn't go through last summer. The Brazilian visited Nuba, a restaurant owned by Javier Bordas, Barça director, with whom he maintains a very good relationship. Ney feels at home in Barcelona, like his friends, who before going to party with him, witnessed the 4-1 win at the Camp Nou against Celta de Vigo. In addition, the skillful winger attended Luis Suárez' wife birthday party on Saturday. There he spoke with Messi and Suárez to tell them that he still wants to return to home, and that is Barcelona for him. [@mundodeportivo]
Wracaj Ney, bo lewa strona od twojego odejścia lezy i kwiczy
4
@itmustbejoke jak wróci to tez będzie leżeć w szpitalu i na rehabilitacjach
2
@itmustbejoke Żadnych powrotów! Chyba, że na Costa Brava na plaże na drinka :-)
0
@olejtm śmieszny jesteś xd przepracuje okres przygotowawczy z Barca i będzie git, w tym psg źle się prowadzi tutaj już nie będzie robił co mu się podoba.
3
@lukas10 Bo przecież u nas panuje dyscyplina i nie ma miejsca na brak profesjonalizmu, np. Pique, który chwali sie, że śpi 5 godzin na dobę.
0
@Bartek22 nie mowie teraz o Pique tylko o Neyu który jak tu był to prowadził się dobrze
0
@lukas10 co stało się po drodze to już się nie odstanie, masa kontuzji, więcej meczów obejrzał w szpitalu niż zagrał, już za pozno na powroty
0
@filip73 ja tam myślę że przyjdzie latem i da nam jeszcze dużo radości ;)
0
@Bartek22 Między 4, a 5. Bądź dokładny!
2
@lukas10 Też tak uważam ;).
0
@LuisSalvano jesteś największym fanem Neya jakiego widziałem :))
0
@Szicek10 Myślę, że jednym z większych to na pewno :) uwielbiam magików boiskowych i zawodników grających z taką lekkością.