- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
26
Gość zarabia miliony euro rocznie i jest smutny bo mu piłkę zabrano - ahh te problemy 3 świata...
34
@TheNekro94 sie smiejesz. A Thiago Silva rodzine za co wykarmi?
0
@koksik2700 No właśnie trochę się o niego martwię, czy dają jakoś radę powiązać koniec z końcem...
3
@TheNekro94 Myślę, że na pewnym etapie to nie pieniądze sa najważniejsze. Bo te będzie mial gdziekolwiek nie pojdzie.
11
@TheNekro94 Ale to też fajne bo świadczy o tym ze kocha grac w piłkę. Zresztą jak patrzę na tych chłopaków to widzę że maja w sobie cały czas pasję jak za małolata. Przy takich pieniądzach wielu odcinałoby kupony w swojej robocie a oni to po prostu lubią robić.
1
@TheNekro94 Moim zdaniem to kwestia tego, że u nas słowo "smutek" ma naprawdę bardzo negatywny wydźwięk To znaczy, dziwne, żeby miało pozytywne skojarzenia, ale kojarzy się bardzo źle. Tu raczej nie chodzi o to, że zaraz popadnie w depresję, tylko o to, że nie jest zadowolony z obecnego stanu rzeczy.
Tak jak napisał @Qlewer , uważam, że na pewnym etapie wielka kasa nie budzi już tak wielkiej ekscytacji, bo zwyczajnie do niej przywykł i nawet jakby Barca dała jemu teraz podwyżkę o 2 bańki to znacznie by tego nie odczuł i nie rozwiązałoby to sprawy.
Męczy go ambicja i tyle. Chciałby po prostu grać. Mnie jedynie dziwi, dlaczego nie odszedł z Barcy latem, gdy widział, co się kroi. Odszedłby jako gracz spełniony w piłce klubowej, ponieważ najważniejsze trofea wygrał właśnie z Barcą (w tym LM) i czynnie się do nich przyczynił jako gracz pierwszego składu. Mógłby przejść do słabszego klubu, ale grać częściej. W PSG miałby i minuty i również dużą kasę. No, ale to już jego wybór. Myślę, że zimą, a najpóźniej latem odejdzie.