- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1871 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1871 Culés
26
Święte słowa Panie Bosak :)
28
@DonMatteo901 Niestety 46 procent ludzi w Polsce głosujących na PiS nosi buty na rzepy, bo nie potrafi sznurówek zawiązać
5
@DonMatteo901 Co takiego zrobił Kaczyński, bo nie jestem w temacie?
4
@NGTRX bo do komisji kultury przydzieli jakąś lewicową aktywistkę, a Bosak złapał focha, że Konfederacje pominęli i nikt od nich nie będzie mógł głosić tam swoich ultra konserwatywnych poglądów na temat aborcji, kościoła i gejów
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 Komentarze są świętne. Ludzie którzy wystawiają sobie w nicku flagi Polski i krzyż (sic!) bo się nauczyli into emoji a następnie nazywają Bosaka (czy kogokolwiek kto nazywa rzeczy po imieniu) szczującym pajacem. Facepalm
3
@patry295 Czyli w zasadzie nic wielkiego się nie stało i chodzi o zwykłe obsadzanie stanowisk.
1
@NGTRX normalna gra polityczna. Nihil novi
2
@NGTRX
dokładnie nic się nie stało, ale ferment musi iść:) a niektórzy pieklą się jakby ktoś im rodzinę zabił:) niezłe jaja z niektórych tu są:)
0
@DonMatteo901 no nie, stracił senat liczył na absolutną większość.Gdyby opozycja poszła razem i korzystała zreguły d/Hondta to i w sejmie mógłbyć problem.Choć tu danych nie znam dokładnych.
0
@DonMatteo901 Niesamowite płacz dla płaczu albo pan Bosak nie rozumie jak się robi politykę. Po drugie to PiS dużo łatwiej dojdzie do konsensusu z ta panią niz z wojującymi konfederatami. Nic nie przemawia by dawać jakiekolwiek stanowisko komuś z konfederacji.
0
@Gall Jak dojdzie do konsensusu z tą panią, to zaprzeczy swoim hasłom wyborczym. Dla mnie lepiej, bo wyborców na lewo od centrum za dużo nie znajdzie, a straci tych na prawo :)
0
@DonMatteo901 Wytłumacz mi po co mają dawać stanowiska rywalom na prawym skrzydle? Straci? Nie takie rzeczy robili a wybory wygrali.Z tego co widzę to centrum i lewa strona jest dużo bardziej kusząca niż te kilka procent które uciułała konfederacja, tym bardziej że uszczknęła sporo z anty-systemowego toru, ten elektorat Pisowi nie jest potrzebny bo by go zadowolić to trzeba by się liczyć z maksymalnie 20% poparciem pozostałych wyborców, a z takim poparciem nie da się rządzić krajem.