- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1823 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1823 Culés
5
Piątka najlepszych piłkarzy Brazylii w danej dekadzie.
https://pbs.twimg.com/media/EJbUXUYXUAAtpId?format=jpg&name=medium
Piątka najlepszych piłkarzy Argentyny w danej dekadzie.
https://pbs.twimg.com/media/EJbUXU1XUAAV8sx?format=jpg&name=medium
Co byście pozmieniali?
0
@Danny Gaucho Pele bardziej do 60 ale rozumiem czemu to umieścili w 70.
0
@Danny Gaucho 2000 najlepiej :) mowa oczywiście o Brazylii. Argentyna wiadomo.
0
@Danny Gaucho Chyba jest ok, dałbym ewentualnie Adriano do 2000 kosztem Cafu, którego bym przesunął do 1990
0
@JimMorrisonFCB Mówisz? To kogo byś wywalił z 1990 skoro miałby wejść Cafu? :]
0
@Danny Gaucho Chyba Taffarela.
0
@Danny Gaucho chyba format zdjęcia mi ucina 6 rząd, bo nigdzie nie widzę Freda :(
0
@Filip_10 Fred poszedł ubić muchę w kiblu. Filip, coś Ci się rozmazało na ręce...
0
@Danny Gaucho Brakuje mi Veróna i Sorina i wydaje mi się że akurat jeśli chodzi o klasę piłkarską to oprócz Batistuty reszta wymienionych nie była kilka klas lepsza od nich ale nie pamiętam zbyt dobrze wczesnych 90 więc nie będę się spierał że któryś z tych którzy tam są uwzględnieni był dużo ważniejszy dla swoich ekip niż moi kandydaci. A no i byli tacy zawodnicy jak Walter Samuel Claudio López czy nawet Kily González każdy z nich pewnie znalazł by swojego fana który upchnął by go gdzieś.
No i Aimar ale w rzędzie 2000 straszny ścisk więc gdyby to odstrzelił bym Teveza.
W Brazylii brakuje Lucio dla niego przydał by się 6 fotel. A i nie zauważyłem Cou jestem ciekaw czy za dekadę ktoś by go tam jeszcze umieścił. Najmłodsza Brazylia najsłabsza.