La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

20

Z całej tej afery z bramkami C. Ronaldo w reprezentacji wywnioskowałem, że z tymi słabszymi zespołami nie powinien w ogóle strzelać, a najlepiej nie grać w tych meczach. Sądziłem, że umniejszanie osiągnięć wielkim zawodnikom to już przeżytek, ale widocznie nie ^ ^. Oby CR7 pobił ten rekord 109 bramek strzelając już tylko z samymi Luksemburgami i Maltami.

Napijmy się.

0

@Danny Gaucho
CR + LR = DYMY
Twoje zdrowie, bo mojego szkoda :)

0

@Danny Gaucho To że pobije to wiadomo ale prawdopodobnie rekord Ronaldo zostanie na długie lata :v

3

@Encore LR to przeżyje?

konto usunięte

2

@Danny Gaucho przy jego formie z 3 lata będzie się męczył xD

0

@Danny Gaucho może być problem :d

konto usunięte

0

@Xavinho54 federacja zorganizuje kilka sparingów z nisko notowanymi drożynami żeby sobie nastrzelał.

1

@Xavinho54 Jakie 3? Za rok ruszają eliminacje do MŚ chyba, także na spokojnie. 4 mecze w eliminacjach następnych i po sprawie i znów będą płakać i dawać setki statystyk, ze się nie liczy.
Najlepsze były komentarze w ostatnim meczu z Luksemburgiem:
(Do czasu bramki):
„ hehe takim cieniasom nawet nie strzeli”
„hehe pewnie kontuzja kolana znowu”
„Zaraz zejdzie z kontuzja”
(Po bramce)
„Haha 13728492 zespół w rankingu”
„Ukradł gola bo sam strzelić nie potrafi”

konto usunięte

5

@Danny Gaucho Niestety, ale wobec Cristiano istnieje wielki kompleks. Też kiedyś tak miałem. Mniej więcej 10 lat temu, gdy zbliżałem się do pełnoletnosci xd

3

@kerouac Nie. Zaraz zostanie Ci wytknięte, że to Ty masz kompleks, bo uważasz, że inni go mają wobec C. Ronaldo :]

konto usunięte

2

@Danny Gaucho Tego się boję. Ale ja im wtedy zrobię głośne SIII i uciekną w popłochu.

1

@Danny Gaucho To nieźle. Czyli przytaczanie faktów to umniejszanie. Strzelił dużo goli ale głównie słabym drużynom. Czy to dobrze? Źle? Niech każdy sam sobie oceni, na pewno zmniejsza to wartość tego wyczynu.
Podobnie sprawa miała się z mówieniem o skandalach sędziowskich z Realem w roli głównej w tych wygranych Ligach Mistrzów oraz lidze 16/17. Samo mówienie o tym że niektóre decyzje sędziowskie były skandaliczne było tak samo nazywane umniejszaniem sukcesów oraz bulem dópy.
Najlepiej chyba nie mówić nic i tylko w zgodzie ze straszliwym obiektywizmem przyznać że rywal jest równy nam a nawet lepszy. Nieważne czy to Cristiano od Messiego, czy Real od Barçy. Uznajmy ich sukcesy bez żadnego krytycyzmu.

0

@Danny Gaucho Somsiad się uspokoi i przyzna że Ronaldo to ... A dobra, nie chcę bana :D

6

@Nano22 Przytaczanie faktów? Panuje przeświadczenie jakby Messi nie strzelał słabszym drużynom, tylko tym najlepszym. Co mają skandale Realu, do strzelania bramek w reprezentacji Portugalii przez CR7? :D. Po co wyjeżdżasz mi z Realem, mogę zapytać? A no chyba, że drużyny, które grają z Portugalią są z góry ustalone i ustawione. Ze straszliwym obiektywizmem? Chyba faktami, że C. Ronaldo ma 99 bramek w reprezentacji, a Messi 70 i jest pod względem po prostu lepszy.

0

@Danny Gaucho Ja myślałem, ze jak Ronaldo odchodził z Realu to posty na jego temat zostaną ograniczone, ale nadzieja matka głupich. Nawet jak karierę zakończy to będzie spam na ten temat.

0

@Danny Gaucho Nie wiem czy serio nie rozumiesz czy tylko udajesz. Nie dostrzegasz podobieństw między tymi dwoma sytuacjami?
Faktem jest że większość goli Cristiano jest zdobytych przeciwko słabym drużynom. I mówienie o tym nie jest niczym złym, a przynajmniej nie powinno. Możemy to pomijać, ale nie zmieni to faktu że tak jest.
Tak samo nie zmieni się to że samych goli ma więcej od Messiego, chyba nikt tego nie kwestionuje?

"Panuje przeświadczenie jakby Messi nie strzelał słabszym drużynom, tylko tym najlepszym."
No mogę się mylić bo nie jestem pewny ale to chyba nawet ty przytaczałeś statystykę że drużynom z topu Messi strzelił dużo więcej goli, więc?

1

@Nano22 Widocznie nie rozumiem, bo nie dostrzegam podobieństw między tymi dwoma sytuacjami ^ ^. Tak, ja wstawiałem tą statystykę podkreślając, że niczego nie chce umniejszać Ronaldo. Od tak sucha statystyka, ciekawostka, nic więcej.

"I mówienie o tym nie jest niczym złym, a przynajmniej nie powinno."
Mówienie o tym oczywiście, że nie. Ale kwestionowanie tego, wyśmiewanie itd. już owszem. Nie mówię, że Ty tak robisz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?