- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 922 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 922 Culés
4
Przeliczniki wiatrowe sprawdzają się tylko wtedy, gdy wiatr wieje na całej długości w tym samym kierunku. Wtedy faktycznie, te drobne różnice jakoś wpływają na długość skoku, a przeliczniki chociaż trochę to rekompensuje. Uśrednianie w momencie, gdy wiatr kręci, jest taką samą loterią. Co z tego, że masz 5 metrów pod narty na dole, skoro na buli wbije Cię w zeskok i nic z tym nie zrobisz. Trochę komicznie wygląda to w sytuacji, gdy zawodnika wciska na progu, a uśrednione przeliczniki zabierają mu jeszcze mnóstwo punktów, bo teoretycznie miał pod narty.
Wiadomo, nie da się zrobić, aby zawsze było idealnie i sprawiedliwie. Chyba tylko skoki pod zadaszeniem z jakąś dmuchawą, która każdemu wieje tak samo pod narty. Chociaż znając obecnych dyrektorów, byłyby pewnie podejrzenia o majstrowanie przy urządzeniu :D
0
@NeroTFP kiedyś skakali bez przelicznikow i mistrzowie i tak pozostawali mistrzami. Bywało niesprawiedliwie ale każdy mógł zyskać i każdy stracić i byli tego świadomi. Dzisiaj się im mówi że jest sprawiedliwie a tak naprawdę niewiele się w istocie zmienia. A i emocje były większe kiedyś
0
@NeroTFP Idąc tym tokiem myślenia kierowcy F1 powinni jeździć takimi samymi bolidami żeby było sprawiedliwie, a kluby piłkarskie powinny mieć równe budżety.
2
@JimMorrisonFCB ale na wiatr nikt nie ma wplywu, to jest różnica
0
@JimMorrisonFCB Nie. Skonstruowanie szybkiego bolidu zależy tylko i wyłącznie od umiejętności inżynierów. Zrobiłeś dobry samochód? Korzystasz. Podobnie z klubami i ich budżetami. Są prezesi, którzy rozwalą nawet najbogatsze kluby, a sa prezesi, którzy potrafią pomnażać i czynić klub bogatym (patrz Perez). Druga sprawa, dochodzi jeszcze umiejętność wyławiania perełek i sprzedawania ich drożej. Na to człowiek ma wpływ. Na wiatr - nie.