- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
0
Wzięte z grupy Chelsea.
"Kepa Arrizabalaga ma najgorszy procent interwencji w lidze oraz na swoim koncie ma zaledwie 22 udane interwencje, co plasuje go na 20 miejscu w Premier League w tej klasyfikacji. Mniej udanych interwencji mają tylko bramkarze, który rozegrali maksymalnie 7 spotkań. Hiszpan wyszedł na boisku we wszystkich 13 kolejkach ligowych".
Trzeba przyznać, że w tym sezonie Kepa gra bardzo słabo. Na pewno obrona nie daje mu pewności, ale to nie jest usprawiedliwienie.
3
@student97r Gra słabo ale to dalej młody chłopak a presje ma ogromną bo kosztował kupe kasy a ja bym się jednak bal wystawić Caballero bo jest jeszcze bardziej niepewny :)
0
@student97r bez przesady, Kepa gra dobrze, po prostu lekka zniżka formy i tyle, ale chłopak ma takie nerwy że raz dwa wróci do swojej optymalnej formy.
0
@Hushovt Oczywiście go nie skreślam. :) W 1 sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony (nie mówię tu o jego zachowaniu). Caballero to też w pewien sposób fenomen. Wiele razy bronił sytuację na poziomie Oblaka czy ter Stegena, ale potem popełnił bardzo prosty błąd. Bramkarze przechodzą przez kryzysy np. de Gea.
4
@Chwytliwy Kepa grał bardzo dobrze w tamtym sezonie, w tym na pewno nie gra dobrze (moja opinia). Pokazywał kilka świetnych interwencji, ale ilość prostych błędów czy wznowień od bramki jest zbyt wysoka dla gracza o takiej klasie. Ale zgadzam się z tym, że wróci do swojej formy. :) Być może będzie lepiej w przypadku lepszej obrony Chelsea.
0
@Chwytliwy Dobrze to on nie gra.
0
@student97r Jak na razie fanów w Chelsea to na pewno nie ma. Statystyki słabe. Pajacowanie ze zmianą, w konkursach rzutów karnych żadnej interwencji. Przy byłych bramkarzach Chelsea wygląda po prostu słabo, do tego strasznie nie pewny na przedpolu