- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
0
Zauważyliście że w United póki co nic nie pisze się o zwolnieniu Solskjaera, ba, ponoć nawet się odrzuca kandydaturę Pochettino ? A może władze wreszcie zrozumiały że w United potrzeba zdecydowanie więcej minut na to aby zobaczyć czy z tej mączki będzie jakiś chleb?
2
@Chwytliwy tam przede wszystkim to trzeba pół składu zmienić a nie czekać xD
0
No i fajnie, zobaczymy czy to zaufanie coś da, ale jakby zmiana trenera miała być zawsze odpowiedzią na problemy klubu, to ekstraklasa byłaby w top5 lig w Europie.
0
@Striker Dlaczego? Na moje wystarczy pozbyć się Perreiry i Lingarda(Gunnar nie jest ich fanem od początku,a szansę dostają bo maja problemy wychowawcze z Chongiem i ponoć Gomesem) oraz parę innych graczy którzy się tutaj nie nadają jak Jones np , Matić , a stawiać na akademię i przeprowadzać ruchy z głową, ostatnie okno było mądrze przeprowadzone przez Manchester United, mam nadzieję że podobnie będzie zimą.
1
@Chwytliwy bo ten sezon maja przejściowy ze względu na młodych którzy weszli dobrze do składu. Zmiana trenera byłaby złym posunięciem. W United trzeba na spokojnie budować fundamenty.
Znam ogarniętego kibica United który śledzi dosłownie wszystko z dobrych zrodel United i jest spokojny o przyszłość tego klubu. Typuje następny sezon lub jeszcze kolejny w kontekście walki o mistrza
0
@Katalończyk 99
A ja się mogą założyć że oni w ciągu najbliższych 5 lat nie będą nawet wicemistrzami Ligi
Za słaba ta młodzież lepszą ma chelsea juz
0
@Katalończyk 99 Dokładnie, to i tak nieźle że potrafią mieć wcale nie tak złe wyniki, bo czołówka w PL nie jest łatwa, oj nie jest.
Ja liczę na to że będą nadal brnąć w ten projekt ,bo Ole ma plan jako jeden z niewielu na MU długoterminowy, tego nie miał Van Gaal i Mourinho.