- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
0
Myślę że teraz Barca powinna skupić się nad poprawą gry na wyjazdach.Dobrze że wróci Pique chyba .Zawsze to będzie wzmocnienie i Rotacja z Umtiti.No i Alba chyba wraca niedługo choć Firpo coraz lepiej gra .
1
@Borneo Bez spiny na Inter, co by się nie stało mamy 4 pkt przewagi nad drugim miejscem więc niech sobie rezerwy pograją.
1
@Coutinho007 Też bym wystawił drugą 11.Nie ma co ryzykować tymbardziej że Inter tam będzie grał na maxa i nię będą nogi odstawiać.
0
@Encore A kilka dni po Interze Klasyk i nie daj Boże znowu jakieś urazy. Wychodzimy z 1 miejsca i tak a walka z Realem o Ligę ważniejsza niż ten mecz.
1
@Coutinho007 Szansa dla innych to na+ i będą mogli się sprawdzić z dobrym przeciwnikiem.Szczególnie bym dał tych co mało grają.
1
@Encore Miło by tez było gdyby chłopaki wtedy niespodziankę sprawili nam jakąś. Puig, Perez, Todibo, Wague, Aleña, Ivan, Fati i Firpo powinni zagrać w tym meczu A na 9 Griezmann.
0
@Coutinho007 nie miałem na myśli inter tylko generalnie z tym coś trzeba zrobić.Co do meczu z interem to mogłyby zagrać rezerwy aby odpocząć przed 3 meczami w tym z Realem.Mogli by zagrać Fati, Perez może Dembele bo sam z szedł,Firpo, Araujo ,Tobido, Wague Rakitic,Alenia, Puig, Neto czy Umtiti .Przynajmniej część z nich.Jest jeszcze druga strona medalu.Trzeba zarabiać kasę na przyszłe transfery i warto mecze w lidze mistrzów wygrywać.A 2 remisy już były.
0
@Borneo Cóż są rzeczy ważne i ważniejsze a Klasyk i walka o Ligę z Realem to cel nadrzędny dla nas powinien być, dlatego lepiej żeby była ODG zdrowa i wypoczęta ;)
1
@Coutinho007 no właśnie jestem zdania ze powinna zagrać rezerwa bo nawet tych co wymieniłem to nie jest słaby skład może z interem powalczyć.