- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 762 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 762 Culés
4
Co ten Zlatan odpierr..niczył? Nigdy go nie lubiłem, po tej zdradzie tymbardziej. Dziwny koleś. Kupił akcje największego rywala Malmo, a to jak wiadomo klub w którym się wychował i narodził. W ogóle się nie dziwię reakcji ludzi i potraktowania jego pomnika.
10
@Kuczek Zlatan to według mnie człowiek bez kręgosłupa moralnego.Zadufany w sobie egoista gorszy niż Cristiano Ronaldo. Bardzo go nie lubię.
6
@Kuczek No jest po prostu głupi. I znowu będzie mi tłumaczone, że to wszystko wizerunek i po prostu taki styl bycia. A dla mnie to robienie znowu głupot dla taniej sensacji żeby się o Nim mówiło. Żenujące jak zwykle
0
@Bykunn to po prostu człowiek o którym musi być głośno, nieuchronnie zbliża się do końca kariery, na boisku przestaje przemawiać więc będzie wymyślal kolejne głupoty dla taniej sensacji.
18
@Kuczek a kojarzycie jak był traktowany w Malmo? :p
I głupi, tia...chłop wszedł na szczyt, i wszystkim akurat co ma świetnie zarządza, ale tutaj same inteligenty, tylko Zlatan to idiota :V
6
@Nieznajomy Nie nie wiem czy przestaje przemawiać, w Ameryce pokazał, że gra w MLS do dla niego zabawa..
20
@Majkel34 Znasz w ogóle znaczenie słów, których używasz? Nazywasz egoistą człowieka tylko poprzez pryzmat jego zachowania boiskowego? Nazywasz egoistą człowieka, który wpompował gigantyczne pieniądze w akcje charytatywne, sprawił radość mnóstwu dzieciakom i nawet się z tym specjalnie nie afiszuje? Tradycyjne kierowanie się jedynie pozorami i brakiem sympatii. Nie przepadam za Ronaldo, ale robienie z niego TEGO ZŁEGO tylko dlatego, że ma taki, a nie inny styl boiskowy, to bardzo niebezpieczna droga. Nie tylko w kierunku niego, ale i każdego człowieka.
Zlatan to Zlatan, ale używanie słów "bez kręgosłupa moralnego" jest bardzo ryzykowne. Tak można powiedzieć o jakimś mordercy czy kimkolwiek, który faktycznie nie ma w sobie za grosz empatii. Ale nazywanie tak piłkarza? Grubo. Zwłaszcza po akcjach, w których Zlatan wielokrotnie pokazał, że też jest człowiekiem.
3
@NeroTFP +1
Polecam jego biografię, niektórzy może inaczej spojrzą na jego osobę po przeczytaniu tej książki.