- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
2
Ktoś chętny do wspólnego grania z doświadczonym metinczykien( najlepszym na La Rambli), serwerek do ustalenia na luziku. Składać cv świrki kochane
1
@gorgota Dawaj jakikolwiek, może na integrze zadziała mi Metin. :/
0
@gorgota najlepszym na rambli?
0
@Grzesior667 Akademia Vesteris albo Gromo. Co wolisz. Gromo naprawdę przypomina złote czasy metka i jeden z lepszych serwerów hard. Brak alchemii, szarf
0
@Transu96 Ch1 za dozo. Pvp, zapraszam całą Ramble. Koniec żartów proszem pana
1
@gorgota Ja tam se gram na DivineClassic całkiem przyjemnie sie gra
1
@gorgota Na hard'a to czasu nie ma, a ten Vesteris to jakiego typu?
1
@gorgota przyjdę wojem i się skończy kozakowanie
1
@Hushovt arianea pada hah
1
@Encore Dlatego sie zwinąłem :)
1
@Hushovt też już nie gram:v
1
@Encore Divine jest specyficzny brak alchemi szarf a bronie pvp robi sie z 75 bo sie kuje pod um :D
2
@gorgota Ja bym w sumie na czymś pograł :3 Mogę grać szamanką abyście mogli patrzeć mi na cycki i by przyjemniej Wam się grało :>
1
@WisniaKala musiałabyś stalke ogarnąć a to nie są tanie rzeczy
0
@Transu96 Tacy mężczyźni jak Wy na pewno by mi pomogli
0
@Grzesior667 Medium taki:)
0
@Transu96 Czekam czekam. Ale lognij ch2 bo lagi
1
@WisniaKala + ile chcesz tą stalke? Xd
0
@gorgota @Transu96 Widzisz jaki hojny mężczyzna? Z takich to tylko brać przykład :D a co do stalki może być nawet +0 dla takich widoków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@WisniaKala Już się robi kochaniutki
1
@gorgota To się szanuje
1
@gorgota To kto chętny i trzeba będzie wybrać.
1
@WisniaKala +0 najlepsza, na niektórych privach wręcz rarytas bo +9 od razu na handlarzach
1
@Transu96 Coś tam się jednak znam na tych szamankach, ładna taka matowa ta +0
1
@gorgota dawaj Pangeya
1
@PrinceDamonZa szybko się expi dużo misji xD
0
@Grzesior667 Mam trochę CV i myślę że.od jutra ruszymy. Skontaktuje się z wybranymi