- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
60
Chiellini: „Prawdziwa kradzież Złotej Piłki miała miejsce w zeszłym roku, kiedy Real Madryt zdecydował, że Cristiano Ronaldo nie powinien wygrać. Dali ją Modricowi tylko dlatego, że Real nie chciał, aby CR7 wygrał."
Chyba za dużo czasu przebywa z Cristiano :P
8
@BarcaInfo "Perez posmarował" nabiera teraz nowego znaczenia :D
8
@BarcaInfo Serio? Będziesz przy każdej możliwej okazji przypierdalał się do Cristiano? Naprawdę, to już jest mega żałosne. Współczuję, naprawdę. Nie przepadam za tym piłkarzem, doceniam jego umiejętnoście, ale szukanie i ciągłe wstawianie postów na jego temat, mających rzekomo go ośmieszyć, to już jakaś obsesja.
Ośmieszasz siebie, nie go.
7
@NeroTFP nie prawda, ma rację w tych postach, cr7 jest najbardziej przereklamowany
3
@BarcaInfo Ale szczerze to nie wiem czy czasem w 2k18 Ronaldo>Modrić.
17
@NeroTFP Tak, będę przy każdej możliwej okazji (******) do Cristiano.
3
@NeroTFP już to pisałem że jest jego największym hejterem i nie omieszka pocisnac cr, fajnie że nie tylko ja to zauważyłem, mam nadzieję że takich osób będzie coraz więcej.
1
@Messibestplayerintheworld CR7 jest fantastycznym piłkarzem o ogromnych umiejętnościach. I tego nie zmieni ani jego ego, ani reklama, ani marketing. Jeden z czołowych piłkarzy w historii i niewątpliwie znakomity kapitan.
7
@Chwytliwy ufff, mogę odetchnąć :D
2
@Kapitan hawk ty jesteś Zlatanem tego forum.
2
@Chwytliwy Nie bardzo... Nie zmieniam klubu, jak rękawiczek ;)
1
@Kapitan hawk Jak nie, raz s
Sociedad, raz Barca, a raz opozycja xd.
0
@NeroTFP można się uśmiać
1
@Messibestplayerintheworld A jakieś konkretne argumenty? Bo moim jest np. dorobek strzelecki Cristiano Ronaldo w Lidze Mistrzów i to, jak strzela w fazie pucharowej tych rozgrywek. Serio? Negujesz umiejętności CR7 i jego wkład w historię futbolu?
Nie przepadam za CR7. Nie lubię go, ale uważam go za wybitnego piłkarza.
3
@Messibestplayerintheworld a nie jest to prawda? Wspaniały piłkarz mimo dużego ego, jak wam nie pasuje jego ego to jego omijajcie, a nie gdy można to po nim jedziecie, macie prawo go nie szanować, ale nie macie prawa po nim jechać.
I argumenty skoro się usmiac można? Argumenty a nie swoje wymysły, takie realne.
5
@Chwytliwy można się uśmiać
1
@NeroTFP Akurat ośmiesza to się Chiellini tą wypowiedzią :D
0
@Messibestplayerintheworld Tak, z twojego braku argumentów.
0
@Chwytliwy i z Milanu, przede wszystkim
0
@Messibestplayerintheworld Fajnie, a co ma Milan do rzeczy w tej dyskusji?
0
@Chwytliwy to z czego można się uśmiać :) i z moich argumentów i Twojego Milanu ;) ale przyjmij to na spokojnie, skoro wspólnie kibicujemy Barcelonie to nie ma co się kłócić mistrzu
0
@Messibestplayerintheworld Nie, Milan nie ma nic do rzeczy, znowu używasz Milanu jako wyjścia z sytuacji zamiast dać na spokojnie argumentów tylko jak dziecko odżywki typu "można się usmiac" skoro tak robisz to ja będę tak samo kontrował.
0
@Chwytliwy odżywki ? ja nie używam tego :) wybacz :)
0
@Messibestplayerintheworld ahh, mały błąd, a ty oczywiście tylko o tym napisałeś, może masz te argumenty? Czy będziesz właśnie do takich rzeczy się uciekać?
0
@Chwytliwy życie :)