- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1212 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1212 Culés
2
Ale nuta. Od 0:52 najlepszy moment:
0
@sebasek99 Widzę że robisz konkurencję @Colon owi pod względem dobrej muzyki
0
@NGTRX Zawody są dla psów.
0
@NGTRX jesli chodzi o muze, to @sebasek99 jeden z ciekawszych przystankow na LR. Czasem nasze zbiory sie pokrywja - np. jesli chodzi o klasyke lub minimalizm w stylu Steve Reich, moze jazz - a czasem nie.
Momentami za duzo takich quasi niezaleznych smetow u niego - chociaz to troche nie fair tak pisac, bo po prostu w te rzeczy sie nie wsluchalem.
Ostatnio podablo nam sie to - to raczej nietypowe dla mnie znowu, ale atomsfera wciagajace no i wersja albumowa a koncertowa niebo a ziemia - a wiadomo - po koncertach ich poznacie https://www.npr.org/2019/12/02/782026665/megan-thee-stallion-tiny-desk-concert?utm_campaign=npr&utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_term=nprnews&t=1575328469619&t=1575335211128
chyba usuneli ten koncert ;/
ps. no i on chyba bardziej podchodi do muzy intelekutalnie a ja emocjonnie - ale tu moge sie mylic
@NGTRX a Ty co lubisz sluchac, jakiej muzy? Musisz cos odpowiedziec, bo ja kompletnie trace zaufanie do osob, ktore nieczgo, albo prawie niczego nie sluchaja @Danny Gaucho @BarcaInfo ;)
0
@Colon Koncert jest nadal, ale tak szczerze polecam po prostu dać suba na ich kanał youtubowy. Jest małe opóźnienie (kilkudniowe), ale wlatują tam ich wszystkie koncerty. Jest tam wygodniej to oglądać niż na ich playerze imo.
A i dzięki.
0
@Colon Mój gust muzyczny jest zbyt wyrafinowany żeby się z Tobą nim podzielić. Zenek Martyniuk pozdrawia.
0
@Danny Gaucho No moze masz racje, bo ja nawet nie wiem, co wyrafinowany oznacza.
0
@Colon Ja też nie, ale fajnie brzmi.
0
@Danny Gaucho Serio, nie sluchasz muzy?
0
@Colon Indie rap głównie - Milo, P.O.S, Astronautalis.