La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

2

Tak powinna grać każda drużyna przeciwko Hardenowi.Może go nie zatrzymasz ale ograniczysz napewno.W każdej akcji podwojenie i odrazu jest piłeczka oddawana.W tym Toronto imponuje póki co w tej 1 kwarcie.James chyba 1 albo 2 rzuty oddał.

konto usunięte

1

@Encore Pierwszą kwartę bardzo źle mi się oglądało. :D Ładowanie trójek ile się da. Obie drużyny po 16 rzutów zza łuku.

konto usunięte

1

@student97r @Encore podziwiam Was za NBA, ja nie potrafię oglądać koszykówki i mam tak od dziecka.

konto usunięte

1

@SHIBA Każdy ma swoje ulubione dyscypliny. To nawet lepiej, że jest taka różnorodność. Ja uwielbiam NBA, bo w Europie nie śledzę rozgrywek. :)

konto usunięte

1

@student97r no ba, gdyby każdy lubił to co wszyscy Świat byłby nudny i nijaki.

1

@SHIBA ja tylko Amerykanców oglądam :v Dobrze grają to fajnie się oglada. :v

2

@SHIBA Ja od czasu do czasu obejrzę trochę kosza czy to Euroligi czy NBA

1

@Encore Hardena blokują dobrze ale reszta Rockets się bawi dobrze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?