- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 995 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 995 Culés
1
Jestem właśnie po kąpieli. Jednak to prawda, że facet najpierw wyciera dupę, a później, tą samą stroną tego samego ręcznika - twarz. No i dopiero zdajesz sobie z tego sprawę, jak owy ręcznik styka się z Twoim nosem, policzkami i ustami. Niby ohydne, a to codzienność.
6
@Hiacynk No nie kazdy. Juz nie mowiac, nie wierze, ze nikt nie używa 2 recznikow do wytarcia.
1
@Hiacynk jak dobrze umyjesz, to co za roznica?:l
Uzywaj dwoch recznikow :)
4
@Hiacynk ja tam idę od głowy w dół, a do stóp, dupy i beniza mam 2 recznik
0
@kamson24 (Czytaj z przymrużeniem oka). Mamy piątek, większość ludzi ma weekend, więc idealnie do tego klimatu pasują takie "ciekawostki" i Jagermeister z energetykiem.
1
@Hiacynk apropo Jägermeister, piłeś może ta zimowa edycje? Jest w Polsce w ogóle?
0
@MikusBarca Nie mam zielonego pojęcia czy jest.
0
@MikusBarca piłem, szału nie ma w smaku a do tego ma tylko 25%.
klasyczny lepszy
6
@Hiacynk po wyjściu z mycia macie brudne dupska? :D
0
@Avada Kedavra ok, dzięki!
0
@MikusBarca Ten cold brew?
0
@Transu96 masakra, dwa ręczniki? Napisałbym coś więcej ale za młody jesteś ;-)
0
@Persyfl nie mam pojęcia jak się nazywa, jest chyba jakiś czarny czy cos
0
@MikusBarca Wszystkie są czarne :) O ten konkretnie pytam:
https://s14-eu5.startpage.com/cgi-bin/serveimage?url=https%3A%2F%2Fimage.insider.com%2F5d6ebb7f6f24eb27a44b1fd3%3Fwidth%3D1100%26format%3Djpeg%26auto%3Dwebp&sp=fac0d746d886842cfd1620f13d962f7d&anticache=287056
1
@Persyfl kurde, nie wiem czy mówimy o tym samym. Nie kojarzę zeby on był z kawa. Będę dziś w sklepie to zobaczę i dam Ci znać