- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
0
Walka Wilder vs Joshua, jak myślicie, będzie takowa?
Amerykanim wiadome że by podjął rękawice ale czy Anglik podejmie wyzwanie czy jak dotychczas będzie unikał konfrontacji z Brązowym Bombardierem?
0
@FC1899Barca Zapewne będzie, ale im dłużej człowiek czeka na potwierdzenie tej walki, tym bardziej zdaje sobie sprawę, że Wilder go zniszczy. Chłop ma taki młotek w łapie, że się chyba sam go boi.
3
@FC1899Barca A to czasem nie na odwót że AJ chce walczyć a Wilder nie bo za mało hajsu?
0
@FC1899Barca Mówił w wywiadzie po walce z Ruizem że mógłby z Wildrem zawalczyć o tron w wadze ciężkiej. [ESPN]
1
@Barca_Big_Moment Nie tylko wczoraj to mówił.Joshua od dawna jest chętny na walkę a Wilder niezbyt.
2
@Hiacynk Ma młot ale jest też zawodnikiem którego można wypunktować.Pokazał to Fury i nie wiem jakim cudem tam był remis.
0
@Encore AJ tylko deklaruje gdzie następnie przedstawiają ( przedstawiali do czasu porażki AJ z Ruizem ) chore warunki finansowe dla Deontaya a dokladniej coś pokroju 30% do 70% ( tak się czyta informacje w internecie które się pokrywają ) jeśli chodzi o zarobek z walki. Ktoś powie że to i tak gigantyczne pieniadze i jeśli Amerykanin by chciał to by walczył ale tutaj miesza się też gra honoru i się nie dziwię. Dlaczego nie ma być 50 na 50 jeśli dochodzi do starcia dwójki Mistrzów?
0
@FC1899Barca Marketing.Żaden bokser nie jest tak promowany i pompowany jak AJ.
0
@FC1899Barca Wilder czy Fury bez różnicy , każdy z nich zniszczy Joshue szybciutko. Joshua wielki atleta a jak Ruiz wchodzil w wymianę to Joshua sie cykal i klinczował.. To jest albo boks albo machanie reka i nabijanie "punktów"
0
@FC1899Barca Myślę, że dojdzie do tej walki. Natomiast teraz według pierwszych informacji Anthony będzie musiał bronić swoich pasów i do unifikacji jeszcze nie dojdzie. Prawda jest jednak taka, że tylko Fury może zatrzymać Wildera, jeżeli Ruiz był w stanie naruszyć Joshuę to Wilder by go wysłał do innego wymiaru.
1
@FC1899Barca Wilder musi wpierw pokonać Fury'ego, a to nie będzie łatwe.
0
@Pressinho Ale to Cygan jak na razie uciekł od walki nie Bombardier.
0
@FC1899Barca Ten Cygan zlał go w dziesięciu z dwunastu rund ;)