- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
10
Kolejny raz mit z La Rambli został obalony. Nie da się grać dobrze będąc dwa albo trzy miesiace obok meczów. Da się! Zawodnik który jest w pełni formy i w pełnym treningu nie ma żadnych problemów z tym by wejść szybko w mecz. Nie potrzebuje na to tygodni wystarczy naprawdę mocny trening który przynajmniej w Barcelonie jest czasem bardziej intensywny niz mecz ligowy. Inaczej wygląda sytuacja gdy zawodnik przez trzy miesiące nie gra ale w tym okresie jest kontuzjowany. To wtedy naprawdę jest problem by złapać rytm i czucie piłki. W takim przypadku można powiedzieć o braku rytmu treningowego no i meczowego. Mam nadzieje że gra Aleni, Todibo ale też Wague pokazała Wam że naprawdę można fajnie grac w piłkę wcale nie będąc w tak zwanym rytmie meczowym.
Natomiast co do meczu to pamiętajmy że tak jak my oglądaliśmy to spotkanie w spokoju i na luzie tak samo piłkarze nie czuli większej presji. Grali praktycznie w rezerwowym składzie grali na wyjeździe z trudnym rywalem i nawet u buków stali na straconej pozycji. W takiej sytuacji było im zdecydowanie łatwiej grać, stres ich nie paraliżował i od samego początku było widać że nie boją się wychodzić na pozycje. To pokazuje jak głowa jest ważna u sportowców ale też pokazuje że ci chłopcy mają spory talent i potrafią go pokazać kiedy grają na pełnym luzie bez większego obciążenia.
Komentarz usunięty
1
@krzychu1526 To jest proste jak drut
0
@Janiama Ale też trzeba pamietąc że Inter również grał bez swoich ważnych zawodników.U nas nie takie całkowite rezerwy bo Grizi,Lenglet,Samu,Vidal czy Rakieta grali.
1
@Encore Vidal i Samu to rezerwowi.
2
@Janiama Z Malcomem różnie bywało :D
2
@krzychu1526 czy @Janiama nie Jest trochę za młody na boomer?
A tak z ciekawości , ile Krzychu1526 masz lat (skoro tutaj często stosowany jest argument wieku)?
0
@Colon Częsty argument w dyskusji z moją osobą. Musiałem sobie sprawdzić co to znaczy no i ok. Szkoda że takie za przeproszenie gówno ma tyle poleceń.