- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1786 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1786 Culés
0
Czytałem komentarze kibiców Realu Madryt kiedy pewne już było na kogo dokładnie mogą trafić w 1/8 LM i zasadniczo dziwie się tej jednoznacznej pewności siebie że kogokolwiek wylosują to rozwalą w drobny pył.
Nawet jeśli są teraz w lepszym momencie to jednak trafienie już w 1/8 na Liverpool, Man City, Bayern czy Juventus to jakoś nie jest najmilszą opcją.
Może się mylę ale nadal wszystkie te zespoły stawiałbym wyżej od Realu.
1
@mcsarna A ile tych komentarzy było?
1
@mcsarna To fakt są pewni siebie i po kilku dobrych meczach już wielbią Zidane gdzie w październiku jeszcze wieszali na nim psy. Zobaczymy jak to będzie w lutym.
0
@mcsarna
bo są pewni że dostana RB Lipsk:-p
a tak na poważnie na ten moment ja stawiam od nich wyżej city, liverpool i juve, bayern tak gdzieś po środku - na pewno ciekawe mecze mogłby być:)
5
@mcsarna Celem Realu, Barcelony czy innych największych klubów jest wygranie Ligi Mistrzów. Na tym etapie każdy może wygrać z każdym. Jeśli chcesz wygrać to musisz się mierzyć z najlepszymi
0
@Jacu327 Dokładnie, tutaj nie ma przebacz.
1
@mcsarna Przecież pisali tam, ze raczej z tych topowych zespołów chcą Bayern/Juve, żeby uniknąć City/Live. Po co propagandę siejesz?
7
@Chwytliwy przeczytał pierwszy komentarz z brzegu i jazda, ile już tu takich ancymonów widziałem to głowa mała xD
0
@Striker Klasyk, aby tylko pokazać jacy to my wspaniali i nieomylni.
1
@mcsarna znając życie i tak trafią na RB Lipsk
0
@Chwytliwy zdecydowana większość.