- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
2
Alez z tego Neymara dwuliczny typ,on juz przechodzi samego siebie. Najpierw biegnie za $ w objecia szejka,potem pozywa klub,jeszcze pozniej placz I lament ze chce do FCB a teraz znowu pozywa klub.
Na miejscu klubu raz na zawsze zamknal bym jego temat,o ile kiedys mowilo sie ze jest jeszcze dzieckiem to teraz stal sie po prostu intrygantem. Mam nadzieje ze szejk go nie wypusci jeszcze rok,niech sobie siedzi i konczy kariere wycierajac dupe swoimi $
2
@Volk Dlatego podziwiam ludzi, którzy są w stanie tolerować jego wszystkie k*restwa, które robi w kierunku Barcelony. Byle wrócił i strzelał i asystował :) Dziecinada :) Musimy się szanować, bo jak sami się szanować nie będziemy to nikt nie będzie.
5
@Volk a jutro oficjalne dementi :D i kolejny pelikan złapany ;)
0
@Volk O pacz pan. Neymarowi jest dobrze w obecnej pracy.Gdyby ci pracodawca placil takie pieniądze a inny tego nie oferowal to nie powiedział bys tak??? Kazdy zasluguje na ósmą szansę
1
@Kapitan hawk Nawet jesli ostatni news to fake nie zmienia to faktu ze on jest dwuliczny. Mielismy tylu brazylijczykow w zespole i zaden nie zachowywal sie tak gowniarsko.
0
@snoopdegie W moim przypadku gdybym mial miejsce w 1 zespole FCB z Messim obok siebie ktory duzo meczow gralby pode mnie i powoli przekazywal paleczke lidera to mialbym gleboko w dupie kazde pieniadze szczegolnie od "pracodawcy" ktorego klub nie istnieje w Europie. I jesli nie zauwazyles Neymarowi wystarczyly 2 lata zeby zaczac lamentowac na caly swiat.
0
@Volk jak przyjmie od messiego pałeczke to moze wrócić. tak bym to widział. i od eto'o
0
@snoopdegie On ma juz 28 lat,ile czasu moze grac na najwyzszym poziomie? 2-3 sezony? Po przejsciu do PSG ciagle kontuzje,nawet nie wiadomo jak bedzie dalej.
Moim marzeniem jest Mbappe i zarzad moglby sie skupic na tym zawodniku bo to jest przyszly zdobywca ZP
0
@Volk a Ty ile masz lat? :D
0
@Volk
„A teraz znowu pozywa klub” Zapraszam do artykułu, bo wczoraj łyknąłeś jak pelikan doniesienia jakiegoś szmatławca + też fajne odniesienie do pierwszego i jedynego pozwu tam znajdziesz
https://www.fcbarca.com/92644-neymar-senior-na-temat-doniesien-el-mundo-o-nowym-pozwie-pilkarza-wobec-barcelony.html
@Kapitan hawk Przewidział przyszłość :D