La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

6

Ja się zastanawiam co robią Ramos i Modrić w nominowanych do drużyny roku 2019. Real miał katastrofalny sezon. W lidze przepaść i brak najmniejszych szans na tytuł praktycznie od początku sezonu, w Lidze Mistrzów Ajax ich rozgromił na Bernabeu 4-1 gdzie Modrić był ośmieszany przez de Jonga a Ramos nie zagrał bo tak pewnie poczuł się po pierwszym meczu, że stwierdził że wyczyści się na ćwierćfinały (bawi do dzisiaj XD). Według mnie brak Pique wśród nominowanych to skandal. W zeszłym sezonie obok Van Dijka był najlepszym i najrówniejszym obrońcą. Alba patrząc ogólnie też miał lepszy sezon od Robertsona. Niesamowite jak jedna wtopa na Anfield może wszystko zmienić. Niemniej jednak brak Pique i obecność Ramosa z Modriciem to kompletne nieporozumienie.

0

@Konias4318 Alba to mam wrażenie że od pewnego czasu pi3przy najważniejsze mecze.

1

@Encore Fakt, ale do rewanżu z Liverpoolem miał kosmiczny sezon. Chociażby 3 asysty na Wembley z Tottenhamem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?