- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 992 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 992 Culés
0
Wichniarek i Hajto w "Quizie pod napięciem" to już chyba poziom tego odcinka jest wiadomy. A szkoda, bo i Smok i Pola, jak i Stano bardzo dobrze się ogląda.
0
@HassanMubarak że niby wichniarek i Hajto są matolami czy jak? Oboje mają inne zdania na parę tematów i dobrze się tego słucha. Trochę kontrowersji zawszę jest potrzebne
10
@jeyx77x tak są nimi, kropka.
5
@jeyx77x Jeżeli ktoś mówi, że w tym roku bardziej na TOP3 zasłużył Ronaldo, a nie Messi to tak jest taką osobą (nie wypada mi tego wypowiedzieć). O Hajto jako ekspercie też nie mogę się dobrze wypowiedzieć.
Osobiście nic do nich nie mam, ale jest wiele lepszych ekspertów, zarówno pod względem zachowania jak i wiedzy.
2
@jeyx77x Przecież Wichniarek i Hajto to idioci już a lepszym jestem ekspertem a wichniarek to w ogóle się skompromitował mówiąc,że Ronaldo zasługiwał na top a messi nie zasłużył na ZP...
0
@HassanMubarak i Wichniarek i Hajto to nie są eksperci,ciężko nazwać ich funkcje. Mimo to dobrze jest słuchać czasem innego zdania, mimo, że wypowiedź o Ronaldo i zp to kicz i tu nie ma co dyskutować,ale ocenianie panów po paru wpadkach jest dość słabe bo np Tomek ostatnio zaskoczył i powiedział, że Van Djik w ogóle nie powinien być stawiany na równi z Messim i obrońcy powinni mieć swoją złota piłkę. Lubię słuchać większości dziennikarzy nawet w celu rozeznania w terenie i nie nyguje nikogo. Borek parę lat wstecz był tu niedoceniany a dziś to dziennikarz numer 1 i choć się nie zgadzam czasem to bardzo dobrze się go słucha