- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 955 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 955 Culés
0
Co można kupić 3 letniemu dzieciakowi? Żadne zabawki czy ubranka, bo ma ich pełno.
5
@4drian0 Książeczkę jakąś. Jest mnóstwo pozycji wspomagających rozwój
1
@4drian0 Starsze bajki na dvd, w cexie czy innych sklepach jest tego mnóstwo. Ja dzisiaj kupilem odświeżona wersje Bambi :)
1
@4drian0 Może rybki lub kotka?
2
@4drian0 coś do żarcia.
0
@Bykunn Kupowałem w zeszłym roku :/
2
@4drian0 Puzzle.
3
@4drian0 Polecam kosiarkę. Moich dwóch kuzynów - którzy zaraz po nowym roku skończą 3 lata - tak bardzo lubi się bawić kosiarką, oczywiście w lecie. Wychodzą na zewnątrz i koszą trawę lepiej niż dorośli xd
0
@JohnA Mieszkają w bloku, więc nie wiem co on by tam kosił ;d
0
@kamilo0066 O! Nad jakimś puzzlami się zastanowię :)
1
@4drian0 A nie chodzą na jakąś działkę, czy coś? Może jeszcze atrapa piły spalinowej, też fajnie działa, jak się łańcuch kręci. Kuzyn po domu chodził i ciągle ciął xD
8
@JohnA Kosiarka dla 3 letnich dzieci ? XD Co ja czytam xD
1
@bixmix a co w tym nadzwyczajnego?
6
@JohnA
Kosiarka, piła spalinowa? Co jeszcze? Kałasznikow?
2
@Odesseiron Sztos, chciałbym dostać kałacha.
2
@Rafix98 I co Ty byś z nim zrobił? Nawet odbezpieczyć byś nie potrafił. A jak jakimś cudem byś już odbezpieczył, to strzał w śródstopie murowany.
0
@JohnA Pewnie to że to niebezpieczne
2
@Odesseiron @l0Messini przecież to tylko zabawki lol
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JohnA O tym nie napisałeś. Myślałem że prawdziwa
2
@l0Messini a to sorry chłopaki myślałem, ze oczywiste jest, iż to zabawka. W życiu by mi nie przyszło do głowy, ze ktoś pomyśli, ze trzylatek mógłby obsłużyć prawdziwa kosiarkę XD. „Kosi lepiej niż dorosły” to metafora. Oczywiście mialem na mysli zabawki, zarówno kosiarkę jak i pile.
0
@4drian0 Sam to właśnie kupuje. W smyku czy świecie zabawek widziałem fajne puzzle dla małych dzieci. Kilka obrazków i stopniowo zwiększana trudność, bo pierwszy obrazek z dwóch puzzli, drugi z trzech i tak chyba do 8 elementów za 20 parę złotych. Warto, bo to dobre dla rozwoju dzieciaka.