La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

konto usunięte

1

Vital Heynen: "Michał Kubiak może być pewny wyjazdu na igrzyska. Musiałby złamać dwie nogi, żebym miał wątpliwości. Gdyby złamał jedną, wciąż widziałbym go w składzie. To jest nasz kapitan, spoiwo tego zespołu".

0

@NeroTFP I oby Bednorz też.

konto usunięte

0

@Encore Najważniejsze, żeby Leon i Kubiak byli zdrowi, bo przy tak grającym Leonie, bez większego znaczenia raczej jest fakt, kto pojedzie na igrzyska. Czy to Bednorz, czy Szalpuk, raczej większość igrzysk przesiedzą na ławce, poza jakimiś pojedynczymi zmianami na poszczególne sety.

Co do samego Bednorza, to umiejętności ma, jak najbardziej. W parze z umiejętnościami musi iść jeszcze głowa i atmosfera w drużynie, bo jak widać, to jest dla Heynena równie ważne. Bednorz musi schować swoje ego do kieszeni i pokazać, że po prostu dobrze gra. Nie powinien ciągle o tym przypominać i pół roku po zakończonych eliminacjach skarżyć się w mediach.

Jakiś czas temu Heynen odbył z Bednorzem rozmowę i od tego czasu jest spokój. Może faktycznie dał mu jakąś gwarancję, że jeżeli będzie grał dobrze, to go zabierze. Trudno Heynena odgadnąć, bo na razie z wszystkich decyzji się broni. Pytanie też, co się działo na zgrupowaniach, bo również pojawiały się pogłoski, że Bednorz nie integrował się z grupą, chodził własnymi ścieżkami, itp. Równie dobrze mogły to być kłamliwe plotki. Czas pokaże.

PS: W jednym z ostatnich wywiadów Heynen powiedział, że Leon i Bednorz to najlepsi polscy skrzydłowi we Włoszech. Nie bez powodu rzucił takim sformułowaniem. Myślę, że go weźmie, chociaż uważam, że to i tak bez większego znaczneia.

0

@NeroTFP No tak ale Kubiakowi może nie iść co często widac w ataku to akurat Bednorz by się przydał.

2

@NeroTFP co Ci z Leona jak Drzyzga bedzie mu wystawial pilki pod siatka, albo na 50% jego maksymalnego zasiegu xD

konto usunięte

0

@Encore Niby tak. Ale Kubiak daje niesamowitą gwarancję w przyjęciu. Tez o tym myślałem, ale większość trenerów odrzuca granie jednocześnie Bednorzem i Leonem, bo jednak obaj mają słabsze przyjęcie od Kubiaka. Ten temat też się pojawial, ale raczej odrzuca się granie dwoma ofensywnymi przyjmującymi. Leon to killer, Kubiak pewność w przyjęciu. Myślę, że się zmobilizują i będzie dobrze. Do tego żeby Kurek był zdrowy i Drzyzga jakoś się zmobilizował :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?