- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
36
Alves:
• "Myślę, że sukces Barcelony jest również mieszanką dwóch rzeczy, nie tylko La Masii, która sprawiła, że Barcelona była świetna, ale także zagranicznych graczy, którzy dali z siebie wszystko."
• "Uważam, że najlepszą rzeczą w zespole Pepa była zjednoczona szatnia. Mieliśmy niesamowite relacje. Co było najgorsze? Nic."
• "Guardiola wpadł na bardzo jasne pomysły i wiedział, czego chce i jak może nam pomóc, myślę, że duża część sukcesu była dzięki Pepowi. Nie pozwalał na używanie telefonów i nie mogliśmy spędzać całego dnia w internetowym świecie, mówił, żebyśmy unikali tego."
• "Myślę, że fani Barcelony byli głównie zadowoleni z tego jaki styl prezentowaliśmy niż z samych wyników. Ich bardziej cieszyła nasza gra." [fcbw]
Pedro:
• "Mieliśmy grupę piłkarzy, którzy nigdy się już nie powtórzą, Messi, Iniesta, Xavi i Alves itd. Za Pepa dominowaliśmy na boisku. Zapytaj naszych rywali jak cierpieli, gdy musieli się mierzyć z Barceloną w tamtych czasach."
• "Niesamowita była dla mnie gra z Messim i resztą wyjątkowych piłkarzy. To była złota era Pepa. Futbol, który wtedy mogliście zobaczyć to była dominacja na boisku, atrakcyjny futbol. Myślę, że to nigdy się już nie powtórzy." [fcbw]
0
@BarcaInfo Dominacja w meczach to przeszłość, teraz coraz więcej ekip gra autobusem i szybką kontrą, więc my też powinniśmy iść w tym kierunku. Futbol ewoluuje i staje się coraz bardziej fizyczny ;)
20
@Barca_Big_Moment Ale brednie. Barca i granie autobusem.. Nie dziwne, że podoba Ci się gra z Valverde.
1
@Barca_Big_Moment wiesz co moge sie z toba zgodzic... ale gdyby oni mieli wiecej checi do grania. Bo potym co oni obecnie prezentuja o trofeach prawdopodobnie mozemy zapomniec.
0
@Barca_Big_Moment nie ma bezawaryjnych autobusów . To że rywal tak gra nie oznacza że trzeba grać tak samo.