- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1758 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1758 Culés
1
Patrzę na statystyki za 2019 roku Messiego i Suareza - biorąc pod uwagę ich ilość bramek i asyst we wszystkich rozgrywkach. Liczby doprawdy fantastyczne.
Z drugiej strony widzę oczami wyobraźni, duży paraliż sposoby gry Barcelony, z uwagi na nieangażowanie się obydwu zawodników w grę defensywną. Dwóch zawodników odpada w presingu na poziomie zmagań najlepszych klubów, co wielokrotnie pokazywało, jakie mieliśmy i mamy problemy z organizacją gry. Dodatkowo mamy w 11tce zawodnika, który fizycznie absolutnie nie nadaje się na spotkania Barcelony, choć technicznie dalej magik na swojej pozycji - Busquets.
Baaa, wymieniam zawodników mających w przyszłym roku 33-34 lata...
Czy aby na pewno zmiana trenera, spowoduje zmianę stylu gry - mając w składzie wymienionych "30-to latków"? Śmiem wątpić, a Wy jak uważacie?
0
@T_TG 30-latków :)
Zmiana trenera i piłkarzy powinna przynieść efekt. Po mojemu, Barca to drużyna rezerwowych, którzy przypadkowo stanowią połowę pierwszego składu. Rakitic, Busquets, Sergi Roberto, Arthur to w mojej drużynie ławkowicze. Zamiast nich Grizman, de Jong, Vidal i jakiś inny pomocnik z mózgiem (może Messi).
Z przodu Semedo z Dembele powinni dać radę, jeśli tylko pozostali dotrzymają im kroku te kilka razy w meczu.
Wybijacze mogą zostać, chociaż Lenglet i Umtiti ocierają się o ławkę, więc w sumie można pomyśleć nad zmianami i na tej pozycji.
Alba wychodzi tylko w meczach towarzyskich lub tych z kilkubramkową przewagą. Drewniana strzała została psychicznie złamana w poprzednim sezonie, stąd brak zaufania.
Od tego bym zaczął, potem to już z górki, odpowiednie zmiany w trakcie meczu wedle zasady: "zblazowany, nie jesteś sobą?" - schodzisz. "Serducho i płuca" - na boisko.
To oczywiście w trudnych meczach walki, gdy Barca byłaby niszczona jak za Valverde. Choć prawdę mówiąc, w moim teamie trudno to sobie wyobrazić :)
Jedyne co bym zostawił po Valverde, to niemiłosiernie wielki fuks.
Jak można wygrywać tak wiele spotkań, grając tak źle?
0
@T_TG Dla mnie zmiana trenera na pewno przyniesie różnicę w grze (obecnie nie ma nawet pół schematu który można by nazwać wpływem Valverde) ale w 100% zgadzam się z tym że Barca obecnie zostala troche więźniem ulubieńców z sentymentem. Bardzo trudno byloby pożegnać się z Luisem którego bronią liczby, Busim czy Albą. Dlatego mimo że bolało tak bardzo szanuje co zrobił Iniesta. Brakuje takiej decyzji u Rakiticia. Dałem co mogłem ale mój Prime Time już minął. (I tak zamienilbym Chorwata na Inieste choćby ten grał co 3 mecz)