- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
2
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy piszą Liverpool ma już mistrza. Piłka nożna akurat dosyć często zaskakuje, dziwne, że tak wielu ludzi jeszcze się nie nauczyło po poprzednich latach.
0
@badej60 Zgadzam się, zaskakuje, ale oglądając ten Liverpool ciężko się nie zgodzic, że oni tego mistrza nie zdobędą.
0
@badej60 W poprzednich latach nie mieli takiej zaliczki jaką mają obecnie nad 2 i 3 miejscem + mecz zaległy z West Ham.
0
@Coutinho007 Gdyby piłka nożna polegała na powielaniu poprzednich lat to zawsze wygrywałaby jedna drużyna. Na tym polega sport, że statystyki są w zasadzie ciekawostką, a nie regułą.
@Lingvo18 No jasne, że tak, ale wszystko jest możliwe, dlatego nie ma co nikomu wręczać trofeum w środku sezonu, bo żeby utrzymać swoją passę będą musieli włożyć dużo wysiłku.
0
@badej60 No to z ciekawostek powiem ci, że tylko Newcastle roztrwoniło podobną przewagę jaką ma obecnie LFC z tym, że LFC ma 13 pkt przewagi obecnie nad drugim Leicester i 14 nad trzecim City, mając o jeden mecz mniej rozegrany od Leicester. Zakładając, że jutro City wygra dalej to będzie 11 pkt i jeden mecz mniej niż obywatele, tutaj to już tylko totalny chyba kataklizm by im to odebrał.
0
@Coutinho007 Przed meczem Barcelony z Liverpoolem albo PSG też było gadanie, że nigdy wcześniej, nigdy ale to nigdy. To jest sport i tyle. Trofea wręcza się w momencie ich wygrania, a tak to można sobie gdybać.
0
@badej60 W Liverpoolu jest trener akurat, który raczej tego nie zawali a taka jest już przepaść punktową, że pod rząd musiał by z 3 mecze Liverpool przegrać z rzędu a City wygrać żeby myśleć o wgl podjęciu walki.