- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
Ktoś chciałby powiedzieć mi (młodszemu kibicowi Barcelony) czy Blaugrana pod wodzą Tito Vilanovy bardzo różniła sie od tej Pepa z sezonu 11-12?
2
@maatiixx Tito poukładał Barcę pod względem taktycznym, wprowadził więcej kontroli, mniej eksperymentów. Wszystko działało jak należy, problemy zaczęły się w LM. Myślę, że główną tego przyczyną były nawroty choroby Tito i jego ciągłe absencje. Byliśmy rozkojarzeni, w takich warunkach nie da się dominować. A trafiliśmy na mocnarny wtenczas Bayern. Tito nie miał za wiele pola do manewru, odziedziczył Barcę. Szkoda, że odszedł.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kerouac czyli można było mieć nadzieje w trakcie sezonu 12-13, że Tito będzie tak samo dobry jak Guardiola?
4
@maatiixx Nie odpowiem za innych, ale ja byłem zadowolony z Tito i jego pracy. Bardzo istotnym problemem była też kontuzja Leo, która powróciła tuż po wyleczeniu. Pechowy sezon z moimi ulubionymi strojami :)
Odpowiadając: tak, można było odnieść takie wrażenie. Aczkolwiek to chyba inny warsztat. Tito kreatywny w solidności, Pep solidny w kreatywności.
Oczywiście chodzi o naszą pchłę, a nie o Crisa, ale redakcja postanowiła spłatać figla.
1
@kerouac Dzięki wielkie. Odpowiesz może mi jeszcze czemu Guardiola postanowił odejsc w 2012? Był zmęczony ? Nie miał pomysłów? Czy wolał odejśc "w chwale"?
2
@maatiixx Pewnie wszystkiego po troszku. Ale najbardziej z powodu wypalenia. Nie miał już pomysłów na Barce, a do tego zmiana zarządu w tle i rosnąca presja.
0
@maatiixx Barcelona za Tito była mierna i tylko Messi w kosmicznej formie to ciągnął (91 bramek w roku).