- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1647 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1647 Culés
11
Przetrwaliśmy Święta z VamosRakietą, więc czas na podsumowanie ocen za wszystkie mecze tego sezonu do spotkania z Espanyolem. Pragnę zaznaczyć, że każdego zawodnika oceniałem oddzielnie, nie na podstawie ocen danych innem piłkarzom ;). (skala 1-10) (- to brak oceny, z powodu za małej ilości minut)
Ter Stegen 8,5
Neto -
Pique 7,5
Lenglet 7
Umtiti 6,5
Todibo, Araujo, Wague -
Alba 6
Junior Firpo 5,5
Semedo 6
Roberto 6,5
Busquets 6
Rakitić 5,5
De Jong 7,5
Arthur 7
Vidal 7
Aleña, Riqui Puig -
Messi 9
Suarez 7,5
Griezmann 7
Dembele 4
Carles Perez 6,5
Ansu Fati 7
W komentarzu będą linki do opisu każdego gracza.
;)
0
@VamosRakieta
1. część - Ter Stegen i Neto
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8026835#comment
2. część - Pique
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8029390
3. część - Lenglet
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8030425
4. część - Umtiti, Todibo i Araujo
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8033675
5. część - Junior Firpo i Alba
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8035270
6. część - Semedo i Wague
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8037408
7. część - Roberto
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8040062
8. część - Busquets i Rakitić
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8043205
9. część - De Jong
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8046063
10. część - Arthur, Vidal, Aleña, Riqui Puig
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8047616
11. część - Dembele, Ansu Fati, Perez
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8051194
(troszkę się tutaj pomieszalo. Mam nadzieję, że dacie radę ;))
12. część - Griezmann
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8053698
13. część - Suarez
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8055728
14. część - Messi
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8057064
2
@VamosRakieta
Wg mnie Suarez pół punktu za dużo
1
@Maximus2 też się zastanawiałem nad tym, ale bramka z Mallorką sprawiła, że dałem o 0,5 pkt więcej ;).
1
@VamosRakieta Uuuu.Dużo tego ale pózniej sobie czytne.
1
@Encore nie ma problemu ;). Serdecznie zapraszam ;).
Jak coś to na napisz na priv, to podyskutujemy ;).