- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1386 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1386 Culés
2
i cyk jajeczka na wolno/miękko wchodzą do gry :D
0
@IronSanHybrid pamiętaj 4 -5 min
1
@Artsss zależy od wielkości, ja przeważnie robię 5-5:30 i jest ideolo :D
1
@IronSanHybrid Cyk dwa krokieciki od mamusi z mięsem wjechały, które sobie studencik zabrał :D
1
@IronSanHybrid Zauważyłem ostatnio, że mamy chyba wspólną pasję.
2
@MesQueUnClub_87 tzn ? :D Gotowanie ? ^^ czy jedzenie ? Bo ja to i to lubię :D
4
@IronSanHybrid jajka lubicie
2
@IronSanHybrid Ja sobie dzisiaj pieczarek nasmażę. Chlebek, pieczareczka, cebulka i ketchup :D
3
@IronSanHybrid W moim przypadku i jedno i drugie, uwielbiam coś sobie starannie przygotować, a później dobrze zjeść, a sztukę kulinarną już szlifuje...no, kilka dobrych lat^^
2
@Kajtek77 sera do tego i w piekarnik ! Ja czasem robię ciasto drożdżowe jak na pizze i robię takie pizzerki/cebularze właśnie z pieczarkami, cebulką i serkiem :D
1
@MesQueUnClub_87 Mam tak samo :) Ja do tego i coś od czasu do czasu upiekę na słodko :D
1
@IronSanHybrid i cyk ziemniaczki z przysmażonym boczkiem i kiełbasą i pół litra mizerii:-)
1
@IronSanHybrid Paróweczka w ciasto i do pieca! Mniam, mniam.
0
@Rudi35 Mizerię kocham, ale ja np. robię delikatnie na słodko :D
3
@IronSanHybrid I cyk mielone z ziemniakami i surówką z pekińskiej i marchewki.
1
@IronSanHybrid ja mam pieczone skrzydełka z kurczaka. marynata z słodkiego czerwonego wina z przyprawami, musztardą i dużą ilością ziół prowansalskich. do tego ziemniaki pieczone (talarki) polane na talerzu czosnkiem smażonym w smalcu.
0
@Avada Kedavra Często robię skrzydełka bo je bardzo lubię :D Moje ulubione to bbq i takie w miodzie, chociaż i a'la KFC robię :D Polecam ziemniaka przekroić w poprzek kilka razy nie do końca powkładać tam boczuś lub słoninkę i do tego w te miejsca dołożyć masełka (przyprawy wedle uznania) to w folię aluminiową i upiec obok skrzydełek mmmm :D
1
@IronSanHybrid ja dużo pieprzu i cebuli bądź por, lubię na ostro;-)
1
@IronSanHybrid i cyk kanapeczka z brokułami, majonezem i ketchupem :D