- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 857 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 857 Culés
0
Powtórze raz jeszcze. Formuła jak i kraj rozgrywania tego superpucharu mnie bawia. Komu przeszkadzał 2-mecz miedzy mistrzem Barca (obecnie) zdobywca pucharu Valencia (obecnie) Śmiesza mnie teorie, że ten puchar to ukłon w strone Realu i Atleti. Ten turniej to ukłon w strone, tylko i wyłącznie ka$y $zejków, kropka. Valencia wydymaana przez formułe rozgrywek? Tak jakby teraz się nie wydymała w tym meczu :D
10
@AmigoBlancos No nie oszukujemy się taka formuła SPH to tylko i wyłącznie skok na kasę i nic więcej.
1
@AmigoBlancos Dobrze mowi polac Mu!!
0
@AmigoBlancos zdecydowanie - inna opcją było też po prostu rozegranie jednego meczu między Barca i Valencią.
Byłoby to lepsze rozwiązanie, bo jednak superpuchar z natury to powinien być mecz między wygranymi z pucharów. Ma być taką szansą na extra trofeum dla klubów które były najlepsze w danych rozgrywkach.
0
@AmigoBlancos Oczywiście że wydymana, to jak teraz grają nie ma nic do rzeczy. Zamiast grać jeden mecz o puchar w finale w Hiszpanii, to mają rozegrać dwa mecze z silniejszymi od nich rywalami.
0
@AmigoBlancos Zasada jest prosta. Jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
0
@AmigoBlancos do tej pory superpuchar nie był ani prestiżowy, ani dochodowy. Nowy format walczy o kibica i pieniądze. Czyli w końcu można powiedzieć, że ma jakiś sens. W dodatku zamiast dwóch spotkań tych samych drużyn mamy jakąś różnorodność. A że biorą udział cztery najlepsze zespoły zamiast dwóch? Nie widzę tu jakiejś niesprawiedliwości.
Oczywiście kontrowersje może budzić konieczność podróży, jednak skoro kluby w większości nie miały nic przeciwko grze w USA... To rozegranie superpucharu w kraju egzotycznym jest chyba najlepszą opcją kompromisu.