- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Będzie wam żal jeśli dziś Barcelona odpadnie z tego śmiesznego pucharu tymbarka? Odcinam odpowiedzi, że nie bo Valverde i tym podobne. Chodzi o puchar sam w sobie.
Mnie osobiście nie. Zwisa mi ten blaszak totalnie, ale zawsze lepiej mieć jeden więcej w gablocie.
0
@BigShaq jeżeli nie ma mecz o 3 miejsce to wolę żeby odpadli dzisiaj.
1
@BigShaq Jesli grac tam takim skladem jak z Interem w rewanzu to ja jestem za a tak kibicuje dzisiaj materacom,niech nasi szukaja formy bo tylko slabiutki real utrzymuje nas na pozycji lidera z 40/57 punktami
0
@BigShaq jeśli już tam polecieli i grają to mimo wszystko chciałbym żeby wygrali, inaczej polecieli tam na marne. Więc tak, zależy mi na tym żeby wygrali ten puchar.
2
@BigShaq Trzeba wygrać i pokazać swoją wyższość nad Realem, kropka. I co to za gadanie że Superpuchar to puchar Tymbarka? Pucharem Tymbarka to jest Audi Cup, Puchar Gampera czy Trofeo Bernabeu. Superpuchar to oficjalne trofeum hiszpańskiej federacji i rzecz którą fajnie mieć w kolekcji. Lepiej mieć niż nie mieć.
0
@BigShaq Mi się osobiście nowa forma SPH nie podoba. Chciałbym żeby zagrali składem młodszym, trochę rezerwowym. Wtedy ewentualne zwycięstwo byłoby nawet miłe. Ale tak ogólnie to nie przejmuje się bardzo tym trofeum.
1
@LoveValverde Jest pucharem tymbarka bo tak jak na Audi Cupie grają tam różne drużyny. Drużyny, które nie wygrały nic w Hiszpanii. Nawet nie były blisko.
Nowa forma tego SPH to żart. Bardzo niesmaczny żart. Wyciąganie zawodników do Arabii w środku sezonu, żeby zagrać 2 mecze w środku sezonu, gdzie jest duża intensywność. Cóż za genialne rozwiązanie.
0
@BigShaq superpuchar nie jest pucharem tymbarka. Spieprzyli formue ale to nadal fajne trofeum z bogata historia