- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
„Na szczęście” zostało tylko 1,5 roku użalania się z Bartomeu. Valverde wtedy już nie będzie, ale prawdopodobnie Messi będzie blisko końca kariery w 2021 roku.
0
@bartoszekkk pol roku. Przestan dramatyzowac. Na jego miejsce przyjdzie koeman i mysle ludzie zatesknia za valverde
9
@amanter No i za twoimi głupimi komentarzami również.
4
@amanter ludzie zatęsknią za Valverde XDDDD Gościu obudź się ten trener nic nam nie daje, prócz LaLigi. To jest Barcelona tu się walczy o wszystko
1
@amanter Nie. Nie zatęsknią
1
@bartoszekkk przesledz kariere koemana. Wspomnisz moje slowa jak barca nie powacha mistrzostwa przez jakis czas. Ludzie naprawde mysla ze to bedzie jakis upgrade..dramat.
1
@amanter Pezeciez Koemana jeszcze tutaj nawet nie ma wiec po co te założenia, że przez kilka lat nie wygramy nic jak będzie trenerem Barcy? Tylko nie wyskakuj mi tu z Evertonem, Southampton i Valencią błagam, w Valencii wygrał puchar króla np, do tego ma 3x mistrza Holandii i inne puchary krajowe z Ajaxem, co miał np Valverde po za SPH z Bilbao i kilkoma mistrzami Grecji z Olympiakosem? Co miał Lucho przed przyjściem do nas albo Pep albo Rijkkard? Skończ wróżyć, sam nie jestem zwolennikiem Koemana bo wolał bym Ten Haga ale takie gadanie i wróżenie z fusów, że będzie posucha odgórnie to bzdury A po za tym my nie jesteśmy żadnym z tych klubów jakie Koeman prowadził i masz tutaj do dyspozycji zupełnie inny materiał ludzki niż w klubach w których pracował...