- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 816 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 816 Culés
11
To wręcz niesamowite, jak wielką frustrację wśród niektórych osób, może wywołać zwycięstwo rywala. Wszystko tylko po to, aby umniejszyć zwycięstwo. Naprawdę, aż tak to przeżywacie?
Według starych zasad nie powinni brać udziału? No peszek. Światem rządzi pieniądz? No cóż, życie. Zidane wygrywa kolejny puchar? No wygrywa. Proponuję zaakceptować nowe zasady, bo zwyczajnie takie są i żadna frustracja tego nie zmieni.
Real w tym turnieju zdecydowanie był najlepszą drużyną. Nie grał porywająco, ale przynajmniej nie sfrajerzył, a to jak widać wystarczyło do zgarnięcia pucharku.
Życie. To trochę tak jak w dorosłej egzystencji. Dobrą i dobrze płatną pracę nie zawsze dostaje ta osoba, która na to najbardziej zasługuje.
0
@NeroTFP Jakby Barcelona była w formie to by grała w tym finale i może by się coś działo a tak wyszło jak zwykle.
0
@NeroTFP gratuluję podejścia xd
W tym przypadku jest to uzasadnione bo ten mini turniej nie powinien się nazywać superpuchar hiszpanii tylko tebas cup
Superpuchar hiszpanii jak sama nazwa wskazuje są to dwa puchary (ligi oraz pucharu króla) połączone w jeden. Więc Valencia z Barceloną powinny zagrać za tamten sezon
0
@Encore Otóż to. Tu nie trzeba było pokazywać jakichś specjalnie wielkich umiejętności. Real nie sfrajerzył. Jak widać, to wystarczyło.
@Katalończyk 99 No, ale nazywa się. I zasady są, jakie są. Chociaż byśmy na głowach stawali, to Real jest triumfatorem Superpucharu Hiszpanii. Wykorzystali ułomność zasad? Wykorzystali. Wypada im jedynie pogratulować.
0
@NeroTFP no jest i nie dyskutuje z tym ale to jest niesprawiedliwe i będę o tym mówił.
1
@Katalończyk 99 Tebas z tym pucharem nie ma nic wspólnego.
0
@NeroTFP Nie był najlepszą drużyną. W półfinale Valencia się podłożyla, a z Atletico Barca zagrała dużo lepiej. Co więcej gdyby nie madrycki sędzia to Barca by przeszła do finału.