- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
1
Nie jestem przesądny, ale zalecam wszystkim przypomnieć sobie ilu trenerów w ciągu ostatnich 2-3 sezonów otrzymywało łatkę w mediach typu #Wengerout, a potem było #Wengerback? Przestroga. To by się nam teraz przydało. Wyobraźcie sobie LR za 4 miesiące, a tam w co drugim poście #Valverdeback [...]
10
@Kengo NIGDY, mogę Ci to zagwarantować. nawet jak nowemu trenerowi nie wyjdzie, to gorzej już nie będzie i znajdą kolejnego od nowego sezonu. Zmiana była potrzebna a czy na lepsze czy gorsze to nieważne, ważne że nie będziemy tkwić w tym gównie dalej.
1
@Kengo choćbyśmy nawet przez następne 5 lat nie wygrali ligi, uwierz że nie będę tęsknił za Barceloną Valverde :)
1
@Kengo Frank, Pep, Tito, Lucho za nimi to można zatęsknić ale od Valverde to nawet Martino był lepsza opcją, może nic nie osiągnął ale oczy nie krwawiły, od oglądania
0
@kuz Wiesz może być tak, że będzie ładny styl ale przerżniemy i w lidze i LM. Wtedy stylu nikt nie zauważy ,po prostu zwolnią kolejnego trenera. Zarząd walczy o stołki a do głosów, przekona wygrywanie pucharów nie styl. Oni nie mają żadnego planu na tę drużynę, chcą się utrzymać u góry i tyle. Zdanie ,,czy na lepsze czy na gorsze to nieważne" pokazuje, że filozofią pasowałbyś do obecnego zarządu. Robić coś w takiej instytucji jak Barcelona bez żadnego planu tylko po to żeby robić. Genialne.
0
@koziar Mówisz jakby Barcelona zmieniała trenerów jak skarpetki, a nie robili tego od długiego czasu, zawsze trener kończył sezon. W końcu się obudzili i zrobią coś w dobrą stronę, o to mi chodziło.