- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1666 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1666 Culés
12
Radamel Falcao: "Barcelona próbowała mnie ściągnąć do siebie, jako zastępstwo dla Suáreza. Ostatecznie wybrali Boatenga. Zarząd stwierdził, że nie pasuję do stylu Dumy Katalonii".
Wypowiedź z 12 stycznia 2020,
Źródło: Gazeta El Espectador (największa gazeta o tematyce piłkarskiej w Kolumbii).
Lol? Gdy Falcao jest w formie, to czołowa 9 napastników... Boateng trochę w Milanie pograł, coś mu tam wyszło i go sprowadzili twierdząc, że do nas się nadaje. xD Z Radamelem by było tak, że gdyby grał na 9, nawet swój, pierwszy mecz tutaj, to raczej nie bałbym się o to jak zagra. Mimo wieku, nadal klasowy napastnik.
11
@Hiacynk
"Zarząd stwierdził, że nie pasuję do stylu Dumy Katalonii" - kurła, a Boateng pasował?
2
@Hiacynk parę lat temu w Atletico wymiatał. Klasyczny Bartomeu, Boateng który kompletnie nie pasował i nic nie wniósł do zespołu był widać lepszy.
5
@macio_944 zacznijmy od tego że od 2 lat nie mamy żadnego stylu xd
0
@macio_944 No właśnie w tym sęk. xD
@Quanah_Parker Falcao z tonu nadal nie spuścił. Sezon temu strzelił w lidze 15 bramek w barwach Monaco. Może to nie jest jakiś kosmiczny wynik, ale przypominam, że oni walczyli o utrzymanie i wielu twierdzi, że gdyby nie gole Kolumbijczyka, to polecieliby z hukiem. To, jak eliminował City pięknym lobikiem... Współpraca z Mbappe w tej, pięknej kampanii Ligi Mistrzów. W Atletico czy Porto kot. W Monaco również. Teraz gra w Galatasaray, a na pewno dałby sobie radę w mocniejszym klubie.
0
@Hiacynk w sumie to już nie pamiętam, ale dlaczego on odszedł z tego Atletico?
0
@Quanah_Parker pieniądze i tyle ;) Wtedy Atletico nie było jeszcze tak mocne, o niego biła się masa ekip a kontraktem wygrało Monaco.