- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
37
Obyśmy mieli przyjemność obejrzeć tą dwójkę z Arthur'em. Gdybyśmy wyszli z takim tercetem w linii pomocy u siebie przeciwko takiemu Leganes / Alaves posiadanie piłki mielibyśmy pewnie gdzieś na poziomie 75% :D
https://x.com/OperationCruyff/status/1218526503618498561
0
@Kengo no oby oby :) w tej kolejce jest to pewne że nie ale zobaczymy później .
2
@Kengo
Oby Puig daj im jakiś zastrzyk kreatywności, bo ostatnio gra tej dwójki była słabiutka. Arthur jak grał to oprócz posiadania niewiele dawał, de Jong od tygodni pod formą. Oby Sentien wyciągnał z nich ich najlepsze wersje.
7
@pax bo graliśmy nudną piłkę Valverde, tam prawie nikt się nie wyróżniał prócz Messiego, nawet taki Coutinho u nas przygasł.
0
@Kengo Posiadanie piłki zależy w głównej mierze od taktyki rywali, czy oddadzą piłkę i zaparkują autobus czy jednak będą walczyć o środek ;)
Na testy posiadania piłki przyjdą mecze z Realem czy w LM ;)
0
@Messibestplayerintheworld
Tu nie chodzi o nudną piłkę ale o brak kreacji, o słabą transmisję piłki, błędy i straty.
0
@pax
Przypomnij sobie pierwsze mecze Arthura w sezonie.
Oprócz posiadania piłki miał też świetne liczby(bramki asysty)
Później jak to ma w zwyczaju osłabł fizycznie i wyglądał blado
0
@Kengo pomyśleć, że zaraz będzie z nimi grał 17 nastoletni Pedri i oby Olmo
0
@A_Gomesinho_21
Zgoda to było ponad 3 miesiace temu - potem był Eibar, Levante, Celta, Atletico...
1
@A_Gomesinho_21 było super, zaczął dokańczać mecze i było widać dynamikę, ale przyszedł czas kiedy powinien z dwa mecze usiąść i obyło by się bez kontuzji. Ta pomoc była rotowania ale nie wystarczająco dobrze, przez do Dr Jong stracił trochę blasku