- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
2
Po raz kolejny VAR dziś uratował Real. Pamiętam jak ludzie dyskutowali, że wejdzie VAR to skończą się wałki typu mecze Realu z Juve, Bayernem czy PSG. A tu klops, kto ma wygrać ten będzie wygrywal.
1
@Djzordon
Nie ma Varu Real ratuje to, że nie ma Varu
Jest Var Real ratuje Var
Co za niesprawiedniwość, że w futbolu nie ma, jest VAR :D
6
@Djzordon A w jaki sposób VAR uratował Real? W meczu były 2 sytuacje sporne - pierwsza z nieuznaną bramką dla Sevilli. Zawodnik robiący zasłonę kompletnie niezainteresowany piłką + wykonał ruch w kierunku obrońcy Realu. Część sędziów by puściła, część gwizdnęła. Druga sytuacja - uznana bramka dla Sevilli - tutaj dwukrotnie zawodnik Sevilli dotyka piłki ręką a zgodnie z przepisami każde zagranie piłki ręką przez zawodnika drużyny atakującej powinno być odgwizdane. Przepisy przepisami, ale znowu połowa sędziów by gwizdnęła a połowa nie. Tak czy inaczej VAR nikogo nie skrzywdził w tym meczu. Skrzywdziłby gdyby obie sytuacje były rozpatrzone na korzyść jednej drużyny, a tak mamy 2 trudne decyzje jedna na korzyść Realu, druga na korzyść Sevilli.
1
@Djzordon my mielismy farta z nimi na camp nou. Powinni miec karnego. Nie ma co plakac
2
@AmigoBlancos Celem mojej wypowiedzi było podkreślenie, że nie ważne czy VAR jest czy nie Real i tak jest ciągniety za uszy
3
@Djzordon Tylko dalej nie wiem na jakiej zasadzie teraz jest ciagniety za uszy
0
@Cobra303 Gdyby nie VAR real miałby 2 punkty straty po tej kolejce.
1
@Djzordon gdyby nie Var to bysmy przegrali klasyk