- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 729 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 729 Culés
6
Ależ żałosne jest Atletico w tym sezonie. Ciekawe jak długo będą jeszcze trzymać Simeone...
4
@LuisSalvano To nie Atletico jest żałosne tylko ludzie mają zbyt duże oczekiwania wobec nich.To jest dobry klub ale tylko dobry.Nigdy nie będą na poziomie Realu czy Barcy.Cholo wyciska max z tego klubu.Kiedyś nikt o nich nie mówił.
2
@Encore wlasnie ;) jednak personalnie sa nizej od Barcy i Realu wiec pisanie ze sa zalosni jest z czapy. Jesli oni byliby zalosni to nie wiem jak okreslac inne kluby.
Silny klub ktory pod wodza Simeone wlasciwie przejal paleczke klubu numer 3 w Hiszpanii co przeciez kiedys wcale nie bylo takie oczywiste i dane a mieli czesto niezlych pilkarzy - np napad Kun i Torres a potrafili zajmowac 5-6 miejsce w lidze / gdzie byla LM a gdzie Atletico.
Dodatkowo potrafili raz wygrac lige i jeszcze oststnio wydrzec 2 miejsce w tej lidze przed bialymi.
1
@Encore patrząc na ich kadrę masz trochę rację. Prócz Saula i Oblaka nie ma tam obecnie zawodnika z absolutnego topu. Taki Koke, czy Gimenez w Sevilli czy Valencii byliby wzmocnieniem, w Barcelonie czy Realu tylko do rotacji. Mimo wszystko uważam, że za 200mln które wydali na Lemara i Felixa mogli zrobić dużo lepsze wzmocnienia. Pomijając kwoty za Diego Costę czy Morate, a 40mln wydane na wciąż rezerwowego Marcosa Llorente to transfer na poziomie Gomesa. Dalo się to lepiej rozegrać Cholo, dużo lepiej.
0
@Encore A jaki oni mają styl? Wiecznie się bronią, zero finezji, gry przyjemnej dla oka... Szczerze to nie kumam, jak można im kibicować, nie będąc z Madrytu.
0
@LuisSalvano kibicowałes Barcelonie jak jego trenerem byl Valverde to i powinieneś znieść styl Atletico.
0
@nioton Tylko Valverde przynajmniej trofea wygrywał i rozniósł Real.