- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1219 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1219 Culés
5
Jest Semedo, Alba, S. Roberto i Junior. Jeżeli S. Roberto miałby grać na prawej obronie to na ławce będą dwaj boczni obrońcy i stoper. Coś chyba za dużo. Czyżby S. Roberto w drugiej linii?
0
@Azi albo.. Junior trybuny.
3
@BigShaq Jest pelna 18.
0
@Azi Tez tak mysle. Widze taki srodek dziś:
Busi, Roberto, Puig.
4
@Rewolucja123 to niedobrze, bo ten zbrodniarz Semedo będzie na prawej stronie.
0
@BigShaq Niestety. Wole Wague, bo pokazal, ze umie grac.
0
@BigShaq daj mu szansu u Kike. U Valdka wyglądał jakby instrukcję dostał do pola karnego tylko
2
@jeyx77x Czemu nikt mi nie wyjaśni co miał robić jak w polu karnym tylko Suarez był? Jak wycofał na 16 to też źle, bo nikogo nie było. Nie kumam was.
0
@VenoM skoro nikogo tam nie było to znaczy że jego też nie powinno tam być.
0
@Azi Ale skoro miał piłkę to jednak powinien zagrać do tyłu, tak?
0
@VenoM jeżeli nie miał jej komu podać to podanie do tyłu jest lepszą opcją niż strata. No chyba że masz inne zdanie :D
0
@Azi No nie, ale często czytam, że Semedo biegnie do linii i potem wycofuje do tyłu. Hmm.
0
@VenoM ja tam bym na jego miejscu nie biegał bez sensu tylko ustawiał się tak żeby koledzy mogli mi podać. A na pozycję wychodził tylko i wyłącznie wtedy kiedy będę miał komu tą piłkę oddać. Bieganie dla biegania za mądre nie jest choć przed Cruyffem (a jak widać także po nim) nie było to tak oczywiste.
0
@Azi To typowy boczny obrońca. Nie potrafi rozgrywać tak jak Roberto, a nasi za często szybko atakować nie chcieli. Mam nadzieję, że do końca sezonu będzie grał lepiej wraz z resztą zespołu.