La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

1

Mimo wszystko uważam, że ostatni mecz Valverde (vs Atleti) był lepszy od pierwszego meczu Setiena (vs Granada). Co z jednej strony jest zrozumiałe.
#NieBronięValverde
#NieAtakujęSetiena
#ToTylkoWrażenie
:)

6

@Kapitan hawk Valverde vs Atletico 2:3
Setien vs Granada 1:0.

Dziękuję, dobranoc!

1

@Kapitan hawk Trzeba poczekać na dalsze mecze.Debiut zaliczony :d

1

@KamQiX
Granada vs Atletico 1:1
Dobranoc :)

2

@Kapitan hawk Nie, a tak serio, to bardziej podobała mi się Barca Setiena z Granadą. Było więcej tiki-taki i szybkiej gry. W meczu z Atletico co prawda dominowaliśmy i stwarzaliśmy dużo okazji, ale to i tak nie była Barcelona a'la Cruyff.

1

@KamQiX Wiadome, że to pierwszy mecz. Mimo wszystko widać już małe różnice :) i brak Suareza ;) ale wróci Dembele, jest Perez i Fati, Arthur i Frenkie. No i powoli puka do składu Puig. Vidal będzie miał towarzyszy do zapieprzania na boisku ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?