- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Tak patrzyłem celowo na wczorajszy występ Rakiety, to powiem wam, że gość wie, że będzie teorytycznie miał ciężki bój o miejsce w podstawowym składzie. Przychodzi nowy trener i nawet jego mina na jakimś tam zdjęciu wyraża coś na zasadzie "co ja tu robię jeszcze i dlaczego".
Nie jestem mega fanem Rakiety i chciałbym, żeby ten póki coś jeszcze wart jest - opuścił klub, jednak do czego zmierzam.
Facet nie stara się grać lepiej, żeby jakoś minimalnie przekonać do siebie trenera.
Zasiedział się w tej Barcelonie, rozumiem - fajny klimat, piękne miasto, ma tam rodzinkę, ale no ludzie kochani - za zasługi się nie siedzi tutaj do emerytury.
Ostatnimi czasy na niego patrzeć się nie da - tu już nawet nie chodzi o Valverde, bo w sumie jakbym miał jakiegoś zawodnika docenić za progress, to chyba na siłę Lengleta, bo każdy to wtedy zaliczył zastój, albo regres.
4
@Salwik92 "
jego mina na jakimś tam zdjęciu wyraża coś na zasadzie "co ja tu robię jeszcze i dlaczego"."
WTF? haha niezły odlot serio ta wasza nadinterpretacja to już podpada pod bajkopisarstwo
1
@MarioVeB! Polecam na przyszłość, nie wyciągać słów z kontekstu, i tworzyć swoje tezy, tylko odnosić się do całości mojej wypowiedzi.
0
@Salwik92 Czyli mamy tu doczynienia z Freud`em
Wszystko jasne :D
0
@MarioVeB! Nie martw się - zgłoszone :)
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@MarioVeB! Mam nadzieję, że tym razem @Moderacja zainterweniuje w inny sposób niż tylko "usunięcie komentarza", bo dziwnym przypadkiem jakoś twoje posty są omijane, mimo notorycznego dogryzania i czepiania się.
0
@Salwik92
Nie potrafisz obrońić swoich tez i się skarżysz?
nie masz pojecia co czuje zawdonik,a bawisz się w Freuda.
Komentarz usunięty
0
@Salwik92
Czyli zmieniasz temat.
Oki w tym juz nie pomoge.
0
@MarioVeB! Nie, to nie ja zmieniam. W tym rzecz właśnie.
0
@MarioVeB! ło baben, masz inne zdanie cyk donosik.
Przecież to można wszystko wyczytać z ruchów jego ciała podczas meczu, jak z otwartej księgi. Gość się zastanawia co on tu robi? po czym sam sobie odpowiada, "a no tak zarabiam pitache, i jeszcze moje dzieci do szkoly tu chodza. "Ja to wszystko widziałem w ostatnim meczu, a gdy w 24 minucie było zbliżenie na jego grymas, to on wtedy myślał sobie, "o kurcze ile jeszcze do końca bo do toalety muszę jeszcze zdążyć. "
Z Warszawy widzę, że typ się nie stara w ogole, na treningach tylko youtube i youtube, zamiast cos poklepać na boisku, generalnie dno.
0
@kalabanga
Twoją obserwacja to tylko twoje gdybania .nie masz pojecia co czuje zawodnik i czy się stara :)
Tak jest róznica pomiedzy faktami ,a nadinterpretacją hejterów ivana.