- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
2
Jeśli będzie możliwość, trzeba walczyć będzie z Liverpoolem o tego Wernera z całych sił. Bardzo mi się podoba jego gra w Lipsku i jest od kilku sezonów na bardzo wysokim poziomie. Duża zaletą jest też dynamika udział w akcjach, a także uniwersalność, może też na lewym skrzydle zagrać w skrajnej sytuacji. Cena także robi się coraz niższa. Jedyna wada której można się obawiać to, że może nie wytrzymać jak parę sezonów temu w Lidze Mistrzów z Besiktasem. Od paru sezonów jeden z lepszych piłkarzy w lidze, a do tego w tym sezonie razem z Lewandowskim wyraźnie są ponad resztą. Bardzo mnie zdziwi jak w przyszłym roku nadal będzie piłkarzem Lipska.
0
@LloretDeMar on tu nie pasuje.
3
@Avada Kedavra proszę o argumenty a nie bełkot. Rzucasz tezę, udowadniasz.
0
@LloretDeMar ja i wielu innych pisaliśmy na ten temat wiele razy. szkoda mi czasu w życiu na tłumaczenie tego każdej osobie która nie rozumie piłki nożnej. po ogladaj czasami mecz Barcy w którym gra Suarez, po obserwuj jak się zachowuje to może kiedyś załapiesz.
nie mogę wszystkim dawać ryb, czasami trzeba wędkę.
9
@Avada Kedavra dziękuję, przekonałeś mnie bardzo. Argumentacja na najwyższym poziomie. Gwoli ścisłości, jestem osobą pracującą i nie siedzę na tym serwisie cały tydzień by znać tu wszystkie dyskusje.
1
@LloretDeMar nie musisz znac wszystkich dyskusji. Po co pisac ciagle o tym samym ? W wolnej chwili jak tu przesiadujesz to mozesz na szybko cos poszukac i sie czegos dowiedziec.
0
@LloretDeMar
mozesz napisać o co chodzi z tym " można się obawiać to, że może nie wytrzymać jak parę sezonów temu w Lidze Mistrzów z Besiktasem." nie bardzo wiem o co chodzi a chciałbym sie dowiedzieć