- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 640 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 640 Culés
3
Ja mam generalnie problem z takimi menedżerami jak Mikel Arteta czy Ole Gunnar Solskjaer chociażby. Zacznę od tego drugiego - gdyby nie był on legendą tego klubu i nie był utożsamiany z fenomenalną wygraną w LM, to nigdy nie pracowałby w takim klubie, bo MU to mimo wszystko globalny gigant. Gość ma w CV spadek z Premier League w Cardiff i prowadzenie Molde w Norwegii, które po jego odejściu generalnie zaczęło grać lepiej. Arteta wprawdzie był asystentem Guardioli, co daje niesamowicie dużo, ale też raczej Arsenalu by nie poprowadził, gdyby nie był wcześniej świetnym piłkarzem tego klubu. Wszyscy wymagają od nich wyników na już, a oni są po prostu niesprawdzonymi (by nie użyć słowa: słabymi) trenerami.
Rozumiem, że Guardiola i Zidane też obejmowali zespoły będąc ludźmi znikąd i przez wzgląd na ich karierę piłkarską, ale to są wyjątki. Szczególnie w przypadku Solskjaera trudno się oprzeć wrażeniu, że dostał robotę tylko za nazwisko. Szczególnie, że super pasowało to do romantycznej koncepcji mającej ocieplić wizerunek klubu - zrzęda Mourinho odchodzi, przychodzi legenda, Norweg, Liga Mistrzów wygrana, pozytywny, uśmiechnięty, na wychowanków postawi, MU wraca. No ale nie wraca i trudno się temu dziwić.
0
@SuperPatsonFCB przecież tak jest z większością, dobra kariera, to masz robotę, a to jest coraz częstsze, i coś powiem, Gunnar jako jedyny po Fergim ma plan na United, stawianie na akademie i tworzenie kolektywu.