- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
0
Ale mnie poskladalo w plecach. Nie moge sie ruszac, nawet oddech przychodzi w bólach. Takiego dramatu nie miałem odkad żyje. Żyć nie umierac.
0
@MichalZZZ Zdrówka kolego!!
0
@karlu105
Dzięki, dzięki.
0
@MichalZZZ znam temat. polecam jednak sie jakos doczlapac do fizjoteraputy, ktory Ci zrobi terapię manualna. za tydzien bedziesz jak nowy :D
0
@Evrile ja do kibla na czworaka 10 minut ide.
0
@MichalZZZ wiem, mialem ten sam problem. problem polega na tym, ze bez pomocy bol raczej nie ustapi. wyobraź sobie moja agonie, gdy musialem 15 minut jechac autobusem do rehabilitanta xD
0
@Evrile
Hahaha wyobrazam sobie. Ja bym z takim bólem jak dzis mialem nie wsiadl do autobusu, nie ma szans. Zobaczymy co przyniesie jutro, czy bedzie poprawa. Narazie jestem nafaszerowany tabletkami i masciami + termofor. Ciut mi lepiej.
0
@MichalZZZ prawdopodobnie zablokował Ci sie dysk. masz ucisk na jednym z nerwów, co powoduje bol. mozesz go zlagodzic w ten sposob, ale klopotu sie tak nie pozbedziesz. musi Cie ktos sprawdzic.
0
@Evrile
Dzis niestety znow to samo. Mnie boli zaraz nad tyłkiem, tak bardzo,że nie jestem w stanie chodzic. Dysk to chyba bardziej ku górze pleców?
0
@MichalZZZ owszem, ale ucisk powoduje, ze boli Cie tam, gdzie Cie boli. to jest tylko osrodek bolu, ale problem lezy zazwyczaj zupelnie gdzie indziej. czasami jak masz pospinane miesnie w szyi to mozesz odczuwac bol w krzyzu lub jesli miales problem z kostkami to tak samo.
0
@MichalZZZ pracuje w osrodku rehabilitacyjnym na rejestracji, wiec czasem rozmawiam z fizjoterapeutami. krzyz mozesz miec w doskonalym stanie, ale on wiaze praktycznie wszystkie miesnie w ciele, dlatego jak cos sie spieprzy, to on za to obrywa. no a jak krzyz nie dziala, to nic nie działa xD
0
@MichalZZZ opcje sa dwie:
1) masz zablokowany dysk
2) masz cholernie spiete miesnie
tak czy tak - jakis terapeuta powinien Cie obejrzec. moze uda Ci sie zaprosić kogos do domu, zeby Cie sprawdzil i naprawil?
0
@Evrile
Poszukam chyba jakiegoś terapeuty, ktory moze przyjechac do domu. Dzieki za pomoc kolego!
0
@MichalZZZ jak cos to pisz priv. moze bede w stanie powiedzieć cos wiecej. powodzenia!