- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
13
Tak z ciekawosci, skad te zachwyty nad Traore, ktory w duzej mierze jest efektowny, ale nie jest ani efektywny ani produktywny. Malo asyst w karierze, w ponad 200 meczach 21 goli - z czego 8 w rezerwach Barcy, a 5 na zapleczu Premier League.
Jak ktos oglada mecze to wie, ze ten pilkarz nie ma wykonczenia - czy to ostatnie podania czy bramki - a mecz mu wychodzi raz na 10. Ale nie no, fajnie kiwa, c’nie?
1
@YoNoEntiendoNada zapewne połowa co to piszę chce sprzedania dembele
0
@YoNoEntiendoNada Akurat ja ogladam chyba 10 juz jego spotkanie w tym sezonie i koles zawsze wyciaga ich z gowna + to ze robi huragan na prawej stronie. Ekperci za 10 groszy wyszli
0
@YoNoEntiendoNada pomysł trochę, co zrobił by z niego trener na poziomie taktycznym Pepa czy Kloppa. To był by bestia
1
@YoNoEntiendoNada true, ale oczywiście teraz wszyscy piszą, że oglądają go od 2013 i tak poza tym to zawsze wiedzieli, że wystrzeli
5
@YoNoEntiendoNada Pokazał się z City i teraz z Live coś szarpie to wiadomo, do Barcy go!
0
@jeyx77x jest powod, dla ktorego nie gra u Kloppa czy Guardioli, a w Wolves (bez urazy dla nich).
I tak skonczyl lepiej, niz sadzilem, ale im dluzej Wolves beda w czolowce i im wiecej dobrych graczy tam przyjdzie, tym mniej bedzie on tam gral.
1
@NGTRX co racja, alurat te dwa mecze ktore wiekszosc ogladala xD 3 ze swoich 4 goli strzelil City!
0
@YoNoEntiendoNada Jeśli zawodnik gra dobrze któryś kolejny mecz, to dlaczego mamy go nie chwalić, tym bardziej jeśli jego gra się podoba? :-) A tym bardziej, jeśli ma sporą przeszłość w naszej Barcelonie....